Польща буде надійним тилом України, – Матеуш Моравецький

СВІТ
07.06.2022, 20:12
Польща буде надійним тилом України, – Матеуш Моравецький
Фото: Polskie Radio

Київ і Варшава укладають один із найбільших за останні 30 років контрактів на купівлю зброї та зміцнення спільної системи безпеки.

Про це йдеться у заяві польського прем'єр-міністра Матеуша Моравецького, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Dziennik Gazeta Prawna".

За словами голови уряду сусідньої країни, Варшава не допустить послаблення позицій Києва і продовжить надавати все необхідне для зміцнення надійної української оборони.

«Наразі ми підписуємо один із найбільших збройових контрактів за останні 3 десятиліття – продаж зброї для українців, для захисту України. Ця зброя добре випробувана, і на сьогодні ми знаємо, що вона буде дуже важливою зброєю на полі бою», – висловився Матеуш Моравецький.

Вказаний документ передбачає постачання понад 50 гармат-гаубиць "Krab" на суму близько 3 мільярдів злотих; перша партія у кількості 18 одиниць із супутніми автомобілями вже вирушила в Україну.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", міністр оборони США Ллойд Остін анонсував проведення зустрічі Контактної групи з питань підтримки національної безпеки України.

Читайте також:
Війна
Зараз є унікальна можливість прибрати всі міни сповільненої дії. Ті самі, які Росія заклала на постімперському просторі.
23 вересня, 21:54
Світ
Більшість західних сусідів ресурсної федерації московії намагаються чимдуж відмежуватися від небезпечної країни-агресорки.
24 серпня, 17:22
Політика
70-річний воєнний злочинець, який просиджує штанці та пудить у валізи, перебуваючи у бункерах Кремля, мусить постати перед судом.
16 серпня, 21:50
Політика
Віктор Орбан нарешті змилувався над скандинавською монархією, давши "зелене світло" на шляху до Північноатлантичного альянсу.
30 липня, 16:01
Світ
Таллінн збільшує витрати на оборону до 3% ВВП, натомість Зе-влада піймала Бога за бороду, не вважаючи національну безпеку пріоритетом.
17 липня, 20:21
Світ
Угорський парламент не збереться до осені задля того, щоби ратифікувати угоду про дозвіл Швеції вступити у Північноатлантичний альянс.
13 липня, 19:32