Польща буде надійним тилом України, – Матеуш Моравецький

СВІТ
07 червня, 20:12
Польща буде надійним тилом України, – Матеуш Моравецький
Фото: Polskie Radio

Київ і Варшава укладають один із найбільших за останні 30 років контрактів на купівлю зброї та зміцнення спільної системи безпеки.

Про це йдеться у заяві польського прем'єр-міністра Матеуша Моравецького, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Dziennik Gazeta Prawna".

За словами голови уряду сусідньої країни, Варшава не допустить послаблення позицій Києва і продовжить надавати все необхідне для зміцнення надійної української оборони.

«Наразі ми підписуємо один із найбільших збройових контрактів за останні 3 десятиліття – продаж зброї для українців, для захисту України. Ця зброя добре випробувана, і на сьогодні ми знаємо, що вона буде дуже важливою зброєю на полі бою», – висловився Матеуш Моравецький.

Вказаний документ передбачає постачання понад 50 гармат-гаубиць "Krab" на суму близько 3 мільярдів злотих; перша партія у кількості 18 одиниць із супутніми автомобілями вже вирушила в Україну.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", міністр оборони США Ллойд Остін анонсував проведення зустрічі Контактної групи з питань підтримки національної безпеки України.

Читайте також:
Історія
1699 року Річ Посполита, Саксонія, Данія та Московія утворили анти-шведський Північний союз.
04 серпня, 20:36
Політика
Зараз постала надзвичайно кричуща ситуація, ніби у наш спільний дім – Європу – впустили спільного ворога зі Сходу – росіян.
29 липня, 20:34
Політика
Особисті відносини українського та польського президентів дають великий шанс на тісну єдність і нову геополітичну дійсність на Сході Європі.
23 травня, 09:27
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16
Світ
Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.
23 березня, 19:58