Польща прощається з газом із РФ

СВІТ
20.12.2021, 15:52
Польща прощається з газом із РФ
Фото: Polskie Radio 24

На тлі міґраційного тероризму Кремль остаточно втратив багатомільйонного споживача блакитного палива із надр Сибіру.

З січня 2022 року Польща офіційно закуповуватиме газ у Норвеґії, інформує аґенція "Останній Бастіон", посилаючися на видання "BiznesAlert".

Варто зауважити, що представники путінського режиму довго потішалася з поляків, вважаючи їхній альтернативний проєкт "Baltic Pipe" нерентабельним, але тепер Кремлю буде не до сміху.

Адже менше ніж за 2 тижні Варшава почне прокачувати у сталому режимі 8 мільярдів м³ блакитного палива, забезпечуючи необхідним енергоносієм своїх громадян.

Фактично, проєкт "Baltic Pipe" дозволить полякам платити за газ менше, ніж якби вони купували його, скажімо, у "Газпрому" (тобто, утридорога – прим. ред.), який втратив ринок цілої країни.

До всього не буде зайвим додати, що новосформований уряд Німеччини днями відтермінував сертифікацію і запуск путінського газогону "Північний потік-2", чим неабияк змусив занервувати кремлівського "бункерного щура".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поки "Газпром" шантажував Європу відсутністю газу, видобуток газу на своїх родовищах значно збільшила Норвеґія.

Читайте також:
Економіка
Зелена енергетика має найкращу стійкість до російських обстрілів – Українська вітроенергетична асоціація
23 квітня, 15:15
Економіка
Довгострокові проєкти у галузі ядерної енергетики посилюють вплив ресурсної федерації московії, якій вдається обходити західні санкції.
15 лютого, 20:53
Економіка
Ресурсна федерація московії остаточно втратила енергетичний ринок Старого світу через воєнну агресію проти України.
10 лютого, 17:18
Опінії
Останній міцний форпост російської корупції – атомна енергетика. Запровадження обмежень проти "Росатому" і прокладок на часі!
09 лютого, 08:37
Економіка
Рим і Триполі уклали важливу стратегічну угоду десятиліття у галузі енергетики на загальну суму $8 мільярдів заради порятунку цілої Європи.
29 січня, 20:28
Світ
Лінднер звернув увагу, що Німеччина спромоглася збудувати новий термінал із приймання скрапленого газу за рекордні вісім місяців.
19 січня, 10:37