Польська влада використовуватиме всі державні інструменти для боротьби із загрозою ЛГБТ

СВІТ
14.09.2020, 15:55
Ярослав Качинський
Ярослав Качинський
Фото: 24 канал

Голова керівної партії Польщі Качинський заявив, що представники руху атакують, і цьому необхідно протистояти.

Голова керівної партії Польщі «Право і справедливість» Ярослав Качинський заявив, що ЛГБТ – це загроза для західної цивілізації, і закликав боротися з нею.

Свою думку він висловив в інтерв'ю Sieci, повідомляє «Європейська правда». 

«Наша цивілізація, як говорив мій покійний брат Лех Качинський, найдобріша до людини в історії світу. З цією течією (ЛГБТ), яка сьогодні так атакує, боротися треба – хоч і розумно. Це не означає, що не боротися або боротися з якоюсь небувалою м'якістю або без готовності використовувати всі засоби, якими володіє держава», – заявив Качинський. 

Один з найвпливовіших в Польщі політиків також повідомив, що він виступає за те, щоб боротися та активно протистояти цим загрозам для нашої цивілізації.

Качинський наголосив, що досвід пасивності показує завжди один і той же ефект.

Як приклад він навів Ірландію, яка  не так давно була настільки католицькою країною, що в порівнянні з нею Польща «виглядала державою з войовничим безбожництвом», а сьогодні «є католицькою пустелею з войовничою ЛГБТ-ідеологією».

«Значить, треба ставити греблю і шукати якомога більші засоби, щоб вона була міцною. Звичайно, основною мірою має бути переконання, переконання, щоб люди не впадали в безумство», – впевнений політик.

Читайте також:
Після того, як влада Зеленського буде змита змінами і вони підуть на смітник історії, то нам доведеться все відновлювати.
05 травня, 11:36
Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%
04 травня, 18:05
216 американських конґресменів із лав Демократичної партії США ухвалили закон про перетворення столиці країни на новий штат.
23 квітня, 13:03
Тисну руку, обнімаю !
21 квітня, 13:05
Митрополит УПЦ МП "Паша Мерседес" у локдаун з розмахом відсвяткував 60-річчя
21 квітня, 11:15