Польські археологи знайшли могилу «дитини-вампіра»

ІСТОРІЯ
17 серпня, 16:00
Польські археологи знайшли могилу «дитини-вампіра»
Фото: Daily Mail

Невідомому неповнолітньому хлопчику навіть повісили замóк на ногу, аби він точно не вибрався і не почав кусати своїх жертв уночі.

Перші знімки виявлених у товщі ґрунту кісток, датованих XVII століттям, оприлюднило спеціалізоване видання "RY-SA", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати науковцям, дитина була похована обличчям униз і прикута навісним замком, а у рештках дерев'яної труни знайдено сліди срібних гвіздків.

На думку археологів і антропологів, скелет належить хлопчику віком від 5 до 7 років, чиє поховання виявлено у безіменному некрополі у селі Бьєнь Свентокшиського воєводства.

Дослідник Даріуш Поліньскі розповів, цвинтар, де розкопано одну з могил, швидше за все, призначався для людей, яких боялися через їхню дивну поведінку або фізичний стан, що вплинув на зовнішній вигляд.

«Ми переконані, що виявлена місцевість була навмисно виділеною ділянкою для поховання померлих ізгоїв суспільства. Тобто, таких, як ця дитина, не прийнято було ховати у межах намолених християнських кладовищ. Усього знайдено близько сотні могил, які досліджуються», – додав польський науковець.

Команда пана Поліньскі встановила, мешканці села Бьєнь щиро вірили, що за такого поховання "дитина-вампір"мала гризти землю і не шкодити живим людям, при цьому вони не знали про неіснування вампірів.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що під час недавніх дозволених спеціальними службами РФ розкопок на околиці Суздалі знайдено артефакти, які належать байстрюку Ярослава Мудрого.

Польські археологи знайшли могилу «дитини-вампіра»_1
Польські археологи знайшли могилу «дитини-вампіра»_3
Польські археологи знайшли могилу «дитини-вампіра»_5
Читайте також:
Війна
Російські окупанти не припиняють цілодобові штурми позицій наших захисників. Українські воїни відповідають на загрозу влучним вогнем.
07 грудня, 06:00
Війна
На пошкодженій техніці воювати не просто складно, небезпечно. Саме тому поблизу передової стоять рембати, які відновлюють її боєздатність.
04 грудня, 15:23
Війна
«Боги війни» — так звикли називати воїнів-артилеристів. Сьогодні ці незламні українські захисники вибивають ворога з нашої святої землі.
27 листопада, 12:45
Війна
Кремль здійснює подвійний геноцид. З одного боку, руками поневолених народів убиває українців, а з іншого — утилізує корінні етноси рф.
03 листопада, 18:23
Війна
Кримський плацдарм російського окупаційно-терористичного контингенту зміцнюється. Зі Сходу приїхала щойно набрана солдатня.
24 жовтня, 18:17
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26