Полтава пам’ятає про Дудаєва: активісти провели просвітницьку акцію

ПОЛТАВА
05 березня, 10:55
Полтава пам’ятає про Дудаєва: активісти провели просвітницьку акцію

Пам’ять про чеченського лідера повинна допомогти українцям плекати власну гідність.

Активісти Громадської спілки «Останній Бастіон» провели просвітницьку акцію, мета якої – нагадати полтавцям про постать чеченського національного лідера Джохара Дудаєва, в біографії якого наявна та окрема полтавська сторінка.

Захід проходив в рамках ініціативи Геннадія Сікалова щодо встановлення на будинку, в якому мешкав Дудаєв, меморіальної дошки на честь генерала.

Геннадій Сікалов наголосив, що увічнення пам’яті Джохара Дудаєва – це не якась формальність. Дудаєв – постать, яка надихає. Тому було вирішено розпочати підготовку до встановлення меморіальної дошки завчасно, а саме провести просвітницьку акцію.


Під час акції полтавцям, зокрема мешканцям мікрорайонів Сади-2 та Огнівка, було роздано тисячі буклетів про непересічну історичну постать.

Геннадій Сікалов переконаний, що пам’ять про Дудаєва допоможе полтавцям пригадати власну, українську історію. Також він згадав про більш амбітний проєкт, над яким сьогодні працює, встановлення пам’ятника «Українцям від українців» – на честь тих українських вояків, які загинули у Північній війні, зокрема у Полтавській битві.

На думку Геннадія Сікалова, встановлення цього пам’ятника важливе для міста Полтави, адже йдеться про руйнування російських імперських схем розуміння минулого і, натомість, утвердження українських цінностей та символів.

Читайте також:
Міністр державного управління Естонської Республіки Яак Ааб вимагає від Нарвської ради прибрати з міської топоніміки прізвища комуністів.
28 липня, 13:02
Так звані "європейські цінності" все більше нагадують відродження найгірших проявів тоталітарної ідеології.
25 червня, 11:32
Ідейні спадкоємці лєнінізму-маоїзму розпочали дикунську "культурну революцію" з метою підкорити собі минуле заради утопічного майбутнього.
19 червня, 10:23
Ситуація з «9 травня» яскраво показує, що Україна досі програє в ідеологічній війні.
07 травня, 12:50
Центр досліджень визвольного руху оголосив старт конкурсу студентських наукових робіт.
15 березня, 07:48
В столиці має з’явитися пам’ятник українському державному і політичному діячеві Симону Петлюрі.
13 березня, 09:55