Полтавці готуються вшанувати пам’ять героїв АТО, що загинули за Незалежність України (відео)

ПОЛТАВА
27.08.2019, 12:03

29 серпня в Україні вшановуватимуть пам’ять героїв України, зокрема тих, які загинули в Іловайському котлі.

Волонтери вже почали підготовчі роботи. Біля меморіалу полеглих на Майдані, що перед будівлею Полтавської обласної державної адміністрації, полтавці наводять лад.

Нагадаємо, Іловайський котел – трагічна сторінка війни на Донбасі. 18 серпня, в ході запеклих боїв, українські силовики, переважно бійці добровольчих батальйонів, увійшли в Іловайськ. Вони змогли взяти під свій контроль частину міста, однак після заходу значних сил регулярної російської армії 23—24 серпня у тил українського угрупування наші війська опинилося в оточенні. Зранку 29 серпня під час виходу з міста, за попередньо домовленими з російською стороною маршрутами, українські вояки були атаковані і зазнали значних втрат.

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18