Полтавців запрошують на гастрономічний фестиваль

10.10.2019, 13:04
Полтавців запрошують на гастрономічний фестиваль

Фестиваль сиру і вина відбудеться цими вихідними, 12-13 жовтня, у Полтаві. Місце проведення — парк "Перемога" (проспект Першотравневий, 20).

Таке оголошення оприлюднило видання "Афіша Полтави". Зазначається, що організатори присвятили свій гастрономічний захід традиційному святу Покрови.

Програмою передбачено дегустація і продаж рідкісних сортів сиру та вина, а також ярмарок, культурно-розважальні заходи для гурманів й не тільки. Фестиваль розпочнеться цієї суботи о 12:00 на майданчику біля атракціонів.


Читайте також:
Історія
Є люди, які своїми духовними параметрами долають і рамки своєї епохи, і межі життя... І тоді говоримо про безсмертя.
14 червня, 06:07
Історія
Від Перуна до покаяння: як у нас відібрали Рідних Богів.
10 червня, 10:27
Історія
Дитячий вимір Полтави XVII–XVIII століть: що розповідає мініатюрний посуд.
08 червня, 16:29
Історія
Від Поділля до Персії: архітектурна одіссея Городецького.
04 червня, 06:21
Історія
Козацька Голгофа: як союзники видавали людей радянській владі після війни.
03 червня, 21:09
Історія
Українське кіно отримує міжнародне визнання вже не вперше. На жаль, тематика таких стрічок — російсько-українська війна.
03 червня, 10:21