Полтавська конюшня для дітей

ПОЛТАВА
25 травня, 13:20
Школа боротьби імені Івана Шемякіна
Школа боротьби імені Івана Шемякіна

Олег Синєгубов забув про свої політичні лозунги та обіцянки

У той час коли космічні кораблі бороздять простори  всесвіту, голова Полтавської ОДА, надихнувшись від приворотного зілля ім. Зеленського, планує, у своїй уяві, міжгалактичну будівельну експансію під егідою "Великого крадівництва".

В яку, між іншим, включені об'єкти історичної та культурної спадщини, як то руїни Кадетського корпусу, згарище будинку Дворянського зібрання з ансамблю Круглої площі у місті Полтаві.

Зрозуміло, що у своїх непереборних фантазіях, навіяних димом змін, голова Полтавської ОДА може зазіхнути навіть на відновлення біблейської Вавілонської вежі у Полтаві, або Колоса Родоського. Чом би й ні. Клан Гандонльфіні допоможе освоїти будь - які бюджетні кошти, у будь-якій кількості.

Але.

Мусимо зауважити шановному представнику зеленого блазня, що ейфорія від владного кабінету мусить захопити й школу боротьби імені Івана Шемякіна, яка розміщена у конюшні колишнього генерал-губернатора.

Школа боротьби імені Івана Шемякіна
Школа боротьби імені Івана Шемякіна

Яка, до речі, теж входить до ансамблю Круглої площі.

Нагадаємо, що 2020 року Олег Синєгубов обіцяв дітям капітально відремонтувати конюшню для дітей.

Мабуть, у погоні за призами владної долі, забувся.

Нагадуємо


У зв'язку з майбутнім візитом до Полтави "найвеличнішого лідера сучасності" Володимира Зеленського, пропонуємо Олегу Васильовичу показати президенту конюшню, де зараз тренуються діти.
 

Автор : Іван Правдін
вибір редакції
Читайте також:
У Хеpcоні пpи встановленні щогли для найвищого стяга в облаcті сталася надзвичайна подія.
20 серпня, 10:48
Олігарха Костянтина Жеваго заочно заарештували у липні. Але це не заважає бізнесу екс-депутата заробляти на Великому будівництві
11 серпня, 17:20
Головний "слуга народу" планує збагатити свою команду коштами з державного бюджету. Для цього вже вибрано відповідний привід.
23 червня, 09:23
Нехороша історія з Великим крадівництвом має продовження — тепер у Зеленського крастимуть у борг, бо існує "сприятлива ринкова кон'юктура".
19 червня, 20:53
Як я завжди говорив, історію у нас викладають неправильно...
23 квітня, 12:30
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10