Полтавські єгері-десантники відзначили річницю створення 71-ї бригади ДШВ

ВІЙНА
08 березня, 20:32
Полтавські єгері-десантники відзначили річницю створення 71-ї бригади ДШВ

2 роки тому у Кременчуці під час російського вторгнення постало нове військове з'єднання. Бойове хрещення здобуто на Східному фронті.

Йдеться про доблесну 71-шу Окрему єгерську бригаду Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, котру почали формувати уродженці Полтавського краю. Відповідний святковий ролик виклали на Facebook-сторінці підрозділу.

Командування ДШВ наголошує, як більшість із теперішніх єгерів-десантників прийшли у військкомати добровольцями за покликом серця. Робітники, вчителі, айтівці, фермери, студенти, як один стали на захист України від кровожерливого окупанта із московії.

«Рівно 2 роки тому, на початку березня, коли ворог сунув на Київ, їх усіх зібрали для створення зовсім нового підрозділу, який невдовзі із героїзмом та гідністю рушив на фронт. Тоді ще мало знали та вміли, але саме тоді — у ливарному цеху одного із заводів на Полтавщині — зібралися люди, переповнені гнівом та рішучістю розгромити агресора. Ніколи до, і навряд чи після цього, жоден ливарний цех світу не створив сплав більшої Міці, Твердості та Віри в Перемогу. Єгері 71-ї бригади, із Днем Слави та Звитяги», — йдеться у заяві командування 71-ї ОЄБр ДШВ ЗСУ.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» приєднується до привітань воїнам-землякам, які другий рік поспіль боронять Батьківщину. Ви  наші незламні Герої. Честь, шана і доземний уклін!

Читайте також:
Війна
У результаті української далекобійної атаки у ворога мінус мінімум три винищувачі, один з яких належав пілотажній групі «русскіє вітязі»
24 травня, 18:06
Війна
Це вже четвертий штурмовик, який, починаючи з 4 травня, знищили воїни 110-ї окремої механізованої бригади.
18 травня, 20:10
Війна
У ньому російські загарбники святкували «день днр». Щонайменше 5 осіб ліквідовано.
11 травня, 15:01
Історія
Ми навчилися героїчно боротись. Однак не раз губили бачення, як вірно розпорядитися плодами перемог, як от понад 100 років тому...
29 квітня, 13:45
Війна
Також було знищено ворожий комплекс РЕБ «Полє-21».
09 квітня, 17:30
Війна
У ніч на п’ятницю, 5 квітня, російські міста, в яких розташовані аеродроми, атакували понад 50 безпілотників.
05 квітня, 11:27