Помер летун ВПС США, який підпалив себе перед ізраїльським посольством

СВІТ
27 лютого, 12:34
Помер летун ВПС США, який підпалив себе перед ізраїльським посольством
Фото: ABC News

Бойовий пілот Аарон Бушнелл вимагав від адміністрації Джозефа Байдена вплинути на сіоністів. Він був проти масових убивств палестинців.

Про це безпосередньо з місця трагедії повідомили журналісти американського телеканалу ABC News. Напередодні чоловік підійшов до посольства Ізраїля у Вашинґтоні, розпочавши online-трансляцію у мережі Twitch, опісля поклав свій телефон, облився пальним і підпалив одяг.

Прибулі на виклик медики не змогли врятувати досвідченого летуна військово-повітряних сил армії США. Від отриманих тяжких травм, несумісних із життям, Аарон Бушнелл помер у кареті швидкої допомоги при під'їзді до найближчої лікарні.

Як з'ясувалося згодом, історія Аарона була не просто самогубством, адже чоловік свідомо обрав шлях спалення себе живцем, — а викликом американській політичній системі, котра потурає забаганки сіоністів. Бушнелл залишив посмертну записку, в якій відмовився бути співучасником геноциду.

Минулого листопада чоловік разом зі своєю авіакомандою отримав відповідний наказ від вищого командування ВПС США висунутися на бойове завдання в Ізраїль (див. документ нижче — прим. ред.). Вони мали стати повітряною підтримкою ЦАХАЛ для зачистки Ґази, проте Аарон Бушнелл і кілька його побратимів саботували наказ.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що станом тепер місцева поліція і Секретна служба розслідують вказану трагедію. Торік у грудні протестувальниця підпалила себе біля ізраїльського консульства в Атланті.

Наказ про підготовку ВПС США до висадки поблизу смуги Ґази
Наказ про підготовку ВПС США до висадки поблизу смуги Ґази
Читайте також:
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час виконання бойового завдання у селі Урожайне на Донеччині. Незламному героєві було 44 роки.
вчора, 14:56
Війна
Внаслідок повторної атаки «шахедів» на Харків загинули рятувальники Владислав Логінов, Сергій Байдалінов, Володимир Матюшенко.
04 квітня, 15:00
Опінії
Поки вітчизняні парламентарі з урядовцями підіймають порожні рейтинги популізмом, Україна втрачає майбутнє. Буквально майбутні покоління.
18 березня, 13:45
Війна
В ньому ми не почули слів покаяння перед родинами загиблих маріупольців, яких він закликав готуватися до шашликів.
16 березня, 13:10
Війна
Станом на 15:00 відомо про 14 загиблих та 46 поранених. Серед загиблих рятувальники, медики та місцеві жителі.
15 березня, 15:00
Кримінал
Американські війська беруть участь у сіоністській різанині палестинців у секторі Ґаза. Пентаґон і Білий дім намагаються замовчати «витоки».
03 березня, 17:20