Попри дощовий тиждень Крим досі лишається зневодненим

11.06.2021, 11:46
Попри дощовий тиждень Крим досі лишається зневодненим

Червнева негода, яка завдала чималих збитків окупаційній адміністрації Криму, не вплинула на рівень води у водосховищах півострова.

Надмірні опади лише підтопили міські вулиці, повідомила виданню "ForPost" так звана "начальниця відділу гідролоґії республіканського гідрометцентру" Наталія Охременко.

За її словами, сильні грозові дощі пройшли переважно у рівнинних (степових) районах Кримського півострова, де не відбувається стоку у водосховища.

Натоміть у горах, звідки здійснюється основний водозабір, істотних опадів упродовж першого тижня червня не спостерігалося.

«Відомо, що ненадовго збільшувалися притоки верхнього Бельбеку, який живить Щасливенське водосховище. У цілому ж рівень води в інших річках Криму не зовсім змінився у порівнянні з попереднім місяцем», — заявила представниця окупаційної адміністрації.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Офіс Президента України розглядає різні можливі сценарії з приводу подачі води на окупований росіянами півострів.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського, а також Майдані Незалежності Герої продовжують жити у пам'яті.
27 лютого, 08:23
Кримінал
Посеред Сулинського заказника у Кременчуцькому районі виявлено порушення правил природокористування. Державі завдано значних збитків.
26 лютого, 08:27
Полтава
Торік попри повномасштабну війну на зміцнення берегової лінії у Мозоліївці витрачено 200 тисяч гривень. У 2022 році роботи не проводилися.
23 лютого, 07:09
Війна
Від Куп'янська до Лимана, від Костянтинівки до Вугледара і далі на Запоріжжя вже мають муруватися друга і третя лінії оборони. Часу мало!
19 лютого, 19:20
Полтава
«Зелені» ямщики продовжують пасти задніх, поки інші міста і села області допомагають нашим захисникам. Ганьба і сором полтавській владі!
15 лютого, 19:20
Історія
З прифронтового району Придніпров'я вивезено до музею кам'яну половецьку «бабу». Артефакт перебував під постійними російськими обстрілами.
12 лютого, 08:23