Попри дощовий тиждень Крим досі лишається зневодненим

11 червня, 11:46
Попри дощовий тиждень Крим досі лишається зневодненим

Червнева негода, яка завдала чималих збитків окупаційній адміністрації Криму, не вплинула на рівень води у водосховищах півострова.

Надмірні опади лише підтопили міські вулиці, повідомила виданню "ForPost" так звана "начальниця відділу гідролоґії республіканського гідрометцентру" Наталія Охременко.

За її словами, сильні грозові дощі пройшли переважно у рівнинних (степових) районах Кримського півострова, де не відбувається стоку у водосховища.

Натоміть у горах, звідки здійснюється основний водозабір, істотних опадів упродовж першого тижня червня не спостерігалося.

«Відомо, що ненадовго збільшувалися притоки верхнього Бельбеку, який живить Щасливенське водосховище. У цілому ж рівень води в інших річках Криму не зовсім змінився у порівнянні з попереднім місяцем», — заявила представниця окупаційної адміністрації.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Офіс Президента України розглядає різні можливі сценарії з приводу подачі води на окупований росіянами півострів.

вибір редакції
Читайте також:
Як відомо, купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких.
29 липня, 13:40
Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.
27 липня, 08:52
Для аґраріїв степових реґіонів настала пора прибирання з полів злакових культур; який буде врожай, стане відомо незабаром.
06 липня, 07:01
Упродовж 24-30 квітня на території Полтавської області спостерігатиметься погіршення погодних умов.
24 квітня, 07:01
Починаючи з 1 квітня 2021 року осіб, які не мають громадянства РФ, впускатимуть до окупованого Кримського півострова за новими правилами.
12 квітня, 13:04
Дружині очільника харківської СБУ подарували 1,4 мільйона гривень: з’явилася його декларація
05 квітня, 14:05