Вода до Криму може піти лише після деокупації Донбасу, — Арестович

ПОЛІТИКА
08 червня, 12:04
Вода до Криму може піти лише після деокупації Донбасу, — Арестович
Фото: Picture Alliance

Офіс Президента України розглядає різні можливі сценарії з приводу подачі води на окупований росіянами Кримський півострів.

Про це в інтерв'ю виданню "Телеграф" заявив речник української делеґації у Тристоронній контактній групі та радник Андрія Єрмака Олексій Арестович.

За його словами, однією з головних умов для "поступок" Києва Москві у питанні зневодненого Криму є повне виведення окупаційних військ РФ зі Сходу України та повернення ОРДЛО на наших умовах.

«Теоретично ми могли б на це піти, але чи готова Росія виводити? Навіщо ж вона витрачала всі ці роки, тисячі життів, а санкції? На цю мить мова про воду до Криму може йти тільки у сценаріях, які висувають експерти, на яких не лежить відповідальність за реалізацію політики. Ось і я міг раніше про такі сценарії говорити. Як тільки прийшов в Офіс президента, я став брати участь у реалізації рішень і вже так говорити не буду», — заявив Олексій Арестович.

Він також додав, що Зе-команда має поки одну альтернативу: або політико-дипломатичний шлях, або відкрита війна.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", вода на Донбасі стає непридатною до вживання, а на Півночі Криму "небезпечно дихати".

Читайте також:
Про порівняння, що здивує всіх, але воно мусить бути оприлюднене. Бо і Порошенко, і Зеленський з командою працюють не на Україну, а на себе.
26 червня, 10:48
В Офісі президента досі не навчилися відрізняти справжнього ворога України від уявних загроз, які нібито продукують націоналісти.
14 квітня, 11:26
Учасники погрому на вулиці Банковій у Києві будуть відповідати за скоєне по всій строгості чинного українського закону.
02 квітня, 14:00
"Гарант" Конституції не припиняє мріяти про проведення в Україні амбітного міжнародного спортивного заходу – Олімпійських ігор.
09 лютого, 10:48
Ірина Венедіктова таки змогла притиснути системних корупціонерів з оточення Володимира Зеленського до стінки.
03 лютого, 11:33
Зеленський і Єрмак судомно розпочали "полювання на відьом" перед інавгурацією 46-го президента США.
15 січня, 08:58