Кременчуцьку повію, нагороджену Будановим, внесли до «Миротворця»

ПОЛТАВА
04 березня, 21:16
Кременчуцьку повію, нагороджену Будановим, внесли до «Миротворця»
Фото: Останній Бастіон

Зе-команда не просто узурпувала владну вертикаль, але й посягнула на святе, прирівнюючи до заслуг Героїв фронту невігластво тилових щурів.

Йдеться про скандальновідому 30-річну інстаблоґершу "Ксюшу Манекен", яка за паспортними даними зветься Оксаною Волощук і мешкає у Кременчуці.

Суспільний розголос спричинило нагородження цієї колишньої повії в Офісі Президента України заохочувальною відзнакою від Головного управління розвідки Міністерства оборони.

Тепер "Ксюшу Манекен" внесено до бази порушників Центром дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку Миротворець".

За що ж головний розвідник Кирило Буданов, який роками співмешкає з колишнім заступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі, котрий має російський паспорт, відмітив кременчуцьку повію?

Ви будете сміятися, але тут усе просто, наче взяти із сюжету совєцької пропагандистської стрічки "17 миттєвостей весни: "Штірліца" Оксану Волощук, яка не визнає Крим частиною України, бо там присутня Росія, відзначено за "сприяння воєнній розвідці України".

Цікаво дізнатися в очільника ГУР МО, а де і як саме посприяла гонорова молодиця з Полтавської області вітчизняній воєнній розвідці, невже здобула цінні відомості безпосередньо у стані у ліжку ворога в Кремлі чи може задовольнила чиїсь хтиві забаганки із Зе-команди?

А, між іншим, ось ця інстаблоґерша неодноразово потрапляла у скандал через свої висловлювання виключно російською мовою у перемішку з матюччям і громадсько-політичну позицію, й не тільки "спірне Кримське питання".

Тому, будьмо відвертими, що нагородження подібних осіб зменшують цінність людини у суспільстві та нівелюючи її непересічність, особливо полеглих за нашу свободу захисників, як Олег Куцин і Ростислав Стадник.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що доки одні безтурботно розкошують у комфортних апартаментах Мюнхена чи Парижу, інші – добровільно рушають на Схід боронити Україну

Кременчуцьку повію, нагороджену Будановим, внесли до «Миротворця»_1
Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Політика
І поки критична кількість громадян не набуде повноти бачення проблем, ми будемо програвати битву за битвою. Така нині дійсність...
19 листопада, 12:06
Війна
Зашкарубле українське суспільство не розуміє потреб мінливого фронту. Влада ж відмовляється відірватися від корита, бо війна все спише.
15 жовтня, 15:00
Війна
В українському суспільстві досі панує совєцьке тлумачення війни, перемогу в якій здобувають «гарматним м'ясом». Але це відверта помилка!
22 вересня, 20:45
Опінії
Українські захисники дали час не для видовищ, а для підготовки кожного для битви. На жаль, у тилу не всі це розуміють і усвідомлюють...
13 вересня, 16:00
Опінії
Але й досі ніхто нічого не робить із патріотичним вихованням малечі на рівні держави. Хоча громадянське суспільство слід мурувати з пелюшок.
01 серпня, 17:22
Опінії
Люди хочуть скандалу і він таки стається навіть з іскринки. Бо велика війна загострила не тільки відчуття справедливості, а й безкарності.
14 червня, 19:05