Кременчуцьку повію, нагороджену Будановим, внесли до «Миротворця»

ПОЛТАВА
04 березня, 21:16
Кременчуцьку повію, нагороджену Будановим, внесли до «Миротворця»
Фото: Останній Бастіон

Зе-команда не просто узурпувала владну вертикаль, але й посягнула на святе, прирівнюючи до заслуг Героїв фронту невігластво тилових щурів.

Йдеться про скандальновідому 30-річну інстаблоґершу "Ксюшу Манекен", яка за паспортними даними зветься Оксаною Волощук і мешкає у Кременчуці.

Суспільний розголос спричинило нагородження цієї колишньої повії в Офісі Президента України заохочувальною відзнакою від Головного управління розвідки Міністерства оборони.

Тепер "Ксюшу Манекен" внесено до бази порушників Центром дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку Миротворець".

За що ж головний розвідник Кирило Буданов, який роками співмешкає з колишнім заступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі, котрий має російський паспорт, відмітив кременчуцьку повію?

Ви будете сміятися, але тут усе просто, наче взяти із сюжету совєцької пропагандистської стрічки "17 миттєвостей весни: "Штірліца" Оксану Волощук, яка не визнає Крим частиною України, бо там присутня Росія, відзначено за "сприяння воєнній розвідці України".

Цікаво дізнатися в очільника ГУР МО, а де і як саме посприяла гонорова молодиця з Полтавської області вітчизняній воєнній розвідці, невже здобула цінні відомості безпосередньо у стані у ліжку ворога в Кремлі чи може задовольнила чиїсь хтиві забаганки із Зе-команди?

А, між іншим, ось ця інстаблоґерша неодноразово потрапляла у скандал через свої висловлювання виключно російською мовою у перемішку з матюччям і громадсько-політичну позицію, й не тільки "спірне Кримське питання".

Тому, будьмо відвертими, що нагородження подібних осіб зменшують цінність людини у суспільстві та нівелюючи її непересічність, особливо полеглих за нашу свободу захисників, як Олег Куцин і Ростислав Стадник.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що доки одні безтурботно розкошують у комфортних апартаментах Мюнхена чи Парижу, інші – добровільно рушають на Схід боронити Україну

Кременчуцьку повію, нагороджену Будановим, внесли до «Миротворця»_1
Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Навіть ті, хто бачив справжнє пекло, не завжди зможуть відповісти, коли це пекло влаштують нібито свої. Українці, які у тилу, схаменіться!
15 березня, 20:03
Війна
В Україні немає мирних міст, бо у нас триває війна за існування. Але досі народ свідомо ігнорував цей факт, тому маємо Бучу з Маріуполем...
28 лютого, 21:54
Політика
Задля того, щоби віра в науку не була просто вірою, необхідно просто вміти адекватно мислити. Бажано, мислити критично!
02 лютого, 07:05
Політика
Чинний голова британського уряду не припиняє дивувати здоровим консерватизмом у дусі Марґарет Тетчер, показуючи лівакам їхнє місце.
21 січня, 07:00
Життя
Ракетний терор у Дніпрі, авіатроща у Броварах – одномоментно загинула велика кількість людей, серед яких і діти. Це жахлива втрата й біль.
19 січня, 16:59
Війна
Десятиліття кремлівської пропаганди змогли сформувати на Заході хибне уявлення про наш народ. Цю ситуацію слід негайно виправляти!
27.12.2022, 22:23