Посадовців відділу освіти Полтавської РДА перевірять за тендер по Розсошенській гімназії

ПОЛТАВА
15.09.2017, 10:22
Посадовців відділу освіти Полтавської РДА перевірять за тендер по Розсошенській гімназії

Підставою слугувало журналістське розслідування «ОБ» і наше звернення до НАБУ

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) звернулося до Держаудитслужби перевірити можливі порушення законодавства у сфері держзакупівель посадовими особами відділу освіти Полтавської райдержадміністрації.

Полтавський райвідділ освіти віддав реконструювати за 9,8 млн грн Розсошенську гімназію фірмі зі статутним капіталом 5 тис. грн, реєстрацією на квартирі і незадовільним рейтингом перевірки. Це встановив «ОБ» у журналістському розслідуванні.

ЧИТАЙТЕ: Відділ освіти Полтавської РДА за 9,8 млн грн віддав реконструювати будівлю гімназії сумнівній «квартирній» фірмі

За результатом звернення НАБУ направило повідомлення до Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області про перевірку в межах компетенції.

– Згідно підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 №43, контроль за дотриманням законодавства про державні закупівлі здійснюється Державною аудиторською службою України, – ідеться у відповіді.

Нагадаємо, відділ освіти Полтавської районної державної адміністрації у травні 2017 року провів тендер на реконструкцію гімназії у с. Розсошенці. Тендер відбувався у системі електронних закупівель «Prozorro». Очікувана вартість послуги становила 10,83 млн грн. У тендері взяло участь 10 компаній. Вони подали пакет документів і вказали оціночну вартість робіт. Діапазон пропозицій коливався від 8,1 до 10,5 млн грн. Переможцем тендеру райвідділ обрав ТОВ «Будівельна компанія «Центр-буд» із пропозицією полагодити гімназію за 9 889 508,00 грн.

За даними перевірки, ТОВ «Будівельна компанія «Центр-буд» має реєстрацію на квартирі/ в гуртожитку, вказаний основний телефон мобільний, або розташований в іншому населеному пункті, має статутний фонд близький до мінімального (менше 10 000 грн), низькі або негативні показники рентабельності, тендерні кошти є значною часткою (понад 60%) в структурі доходи, тендерні кошти на 100% більше суми основних засобів і в 3 рази перевищують максимальний річний дохід компанії.

Наталія Веретільник, фото з соцмереж

Тендерний комітет відділу освіти складався з 3 осіб: начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталії Веретільник, головного спеціаліста відділу освіти Людмили Міщанін і головного спеціаліста служби у справах дітей Марії Федорченко. 

Читайте також:
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
12 липня, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38