Російські окупанти провели перевірку боєготовності морської авіації у Криму

03.07.2021, 16:45
Російські окупанти провели перевірку боєготовності морської авіації у Криму

Після випадку з британським есмінцем "Defender" Кремль вирішив показово розбомбити кораблі умовного противника у Севастопольській бухті.

Відповідний звіт з місця військових навчань оприлюднило Міністерство оборони РФ, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

До маневрів залучили бойову авіацію (багатоцільові винищувачі Су-30СМ, фронтові бомбардувальники Су-24М, винищувачі-бомбардувальники Су-34, винищувачі-перехоплювачі Су-27, літаки-амфібії Бе-12) і системи протиповітряної оборони Чорноморського флоту, який базується в окупованому росіянами Криму.

«Екіпажі літаків Південного воєнного округу провели розвідку умовних цілей, після цього перейшли безпосередньо до тренування з нанесення ракетних і бомбових ударів по кораблях "супротивника". Пілоти відпрацювали виконання завдань на середніх і малих висотах з урахуванням подолання "ворожих" засобів ППО. Роль загону кораблів умовного противника виконували великі десантні судна "Саратов" і "Орск". Всього у маневрах взяли участь понад 10 одиниць бойової авіації Чорноморського флоту та Південного воєнного округу РФ», – заявили у пресслужбі російського міноборони.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що широкомасштабні військові навчання "Захід-2021", орґанізовані РФ, можуть стати фатальними для майбутнього України, Білорусі та Молдови.

Читайте також:
Війна
Військові частини вдосконалили навички взаємодії між нижчим і вищим штабами.
07 грудня, 12:15
Війна
Європейська навчальна місія EUMAM Ukraine для Сил оборони України має на меті підготувати 15 тисяч українських військових
29 листопада, 19:39
Війна
Досвід, отриманий у литовській військовій школі, українські військовослужбовці одразу застосують у навчальних центрах ЗС України
20 листопада, 12:37
Війна
Шведські офіцери перебувають у визначеному урядом місці в рамках навчальної програми
13 листопада, 16:32
Світ
На його борту близько 90 літаків і гелікоптерів, у тому числі винищувачі-бомбардувальники п'ятого покоління F-35C
31 жовтня, 11:15
Війна
Об'єднані підрозділи Сил оборони України відпрацювали комплексний захист державного кордону з Республікою Білорусь.
01 жовтня, 10:30