Російські окупанти провели перевірку боєготовності морської авіації у Криму

03 липня, 16:45
Російські окупанти провели перевірку боєготовності морської авіації у Криму

Після випадку з британським есмінцем "Defender" Кремль вирішив показово розбомбити кораблі умовного противника у Севастопольській бухті.

Відповідний звіт з місця військових навчань оприлюднило Міністерство оборони РФ, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

До маневрів залучили бойову авіацію (багатоцільові винищувачі Су-30СМ, фронтові бомбардувальники Су-24М, винищувачі-бомбардувальники Су-34, винищувачі-перехоплювачі Су-27, літаки-амфібії Бе-12) і системи протиповітряної оборони Чорноморського флоту, який базується в окупованому росіянами Криму.

«Екіпажі літаків Південного воєнного округу провели розвідку умовних цілей, після цього перейшли безпосередньо до тренування з нанесення ракетних і бомбових ударів по кораблях "супротивника". Пілоти відпрацювали виконання завдань на середніх і малих висотах з урахуванням подолання "ворожих" засобів ППО. Роль загону кораблів умовного противника виконували великі десантні судна "Саратов" і "Орск". Всього у маневрах взяли участь понад 10 одиниць бойової авіації Чорноморського флоту та Південного воєнного округу РФ», – заявили у пресслужбі російського міноборони.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що широкомасштабні військові навчання "Захід-2021", орґанізовані РФ, можуть стати фатальними для майбутнього України, Білорусі та Молдови.

вибір редакції
Читайте також:
Тактичні навчання у Німеччині на базі Багатонаціонального міжвидового центру стартують незабаром.
05 вересня, 17:13
Воїни 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України відбули на міжнародні навчання Saber Guardian-21 до Угорщини.
26 травня, 14:25
В Європі розпочинаються масштабні навчання Defender Europe-21
05 травня, 13:37
У східній частині Чорного моря відбулися спільні навчання кораблів постійного підрозділу НАТО (SNMG2) і берегової охорони Грузії.
19 березня, 12:46
Вперше в історії вітчизняних Сил спеціальних операцій у Карпатах відбулися спільні з литовськими колегами навчання з гірської підготовки.
18 березня, 11:27
Починаються найбільші військові маневри
16 березня, 16:05