Посол Ізраїлю знову втручається у внутрішні справи України
Джоель Ліон засудив рішення Тернопільської міської ради про присвоєння міському стадіону імені Романа Шухевича
Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон засудив рішення Тернопільської міської ради про присвоєння міському стадіону імені Романа Шухевича - головнокомандувача Української повстанської армії в 1943-1950 роках.
МЗС України уже відреагувало на цю заяву посла Ізраїлю.
Речник українського МЗС Олег Ніколенко наголосив, що збереження національної пам'яті українського народу залишається одним з пріоритетів державної політики України.
5 березня Тернопільська міська рада одноголосно ухвалила рішення про перейменування міського стадіону іменем Романа Шухевича.
У коментарях до твіту посла користувачі пишуть, що Роман Шухевич ніколи не належав до структури СС, що він та його родина під час Другої світової війни переховували євреїв, закликають не втручатися у внутрішні справи України та визнати Голодомор геноцидом українського народу, чого ще не зробив Ізраїль.
Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон не вперше засуджує українських діячів. Минулоріч він разом з послом Польщі Бартошем Ціхоцкі зробили спільну заяву, в якій різко засудили вшанування в Україні постатей та історичних подій, "які потрібно раз і назавжди засудити".
Тоді йшлося про банер із зображенням Степана Бандери, який 1 січня, у день народження Бандери, з'явився на будівлі Київської міської державної адміністрації.
У Міністерство закордонних справ України відповіли послам, що кожен народ і кожна держава самостійно визначає і вшановує своїх героїв.
Хочемо показати Джоелю Ліону наступне фото :
На ньому єврейська поліція (нім. «Judischer Оrdnungsdienst» або «єврейська служба порядку»), вона забезпечувала внутрішній правопорядок в єврейських гетто, брала участь в облавах, забезпечувала виконання наказів окупаційної влади і т.д. Служила німцям під час війни.
І це ми ще не згадуємо про подвиги австрійського єврея-напівкровки Шикльґрубера.
Далеко не всі євреї під час Другої світової війни масово гинули в концентраційних таборах. Багато з них, виявляється, воювали у Вермахті та військах СС. А деякі євреї були начальниками цих самих таборів.
Не всі знають, що блакитноокий чоловік, який дивиться з німецьких вербувальних плакатів часів нацизму, підписаних «Ідеальний німецький солдат», — це Вернер Гольдберг, учасник польської кампанії 1939 року — напівкровка з батьком євреєм.
Лише цей випадок говорить про те, що аж ніяк не всі євреї, а особливо люди, народжені від змішаних шлюбів, були репресовані Гітлером. Багато з них були цілком сумлінними нацистами. А деякі й очолювали місцеві нацистські організації, навіть військові підрозділи і з’єднання.
Взагалі нацистські расові закони забороняли тримати на державній службі євреїв та їхніх нащадків від змішаних шлюбів. Але люди, котрі мали таку спорідненість, найчастіше зі шкіри лізли, щоб довести, що вони ще більші германці, ніж самі німці.
Найпоказовішим прикладом може слугувати фельдмаршал авіації Ерхард Мільх, батько якого був євреєм. Через походження Мільху було відмовлено у вступі до військово-морського училища ще при кайзері, але перша світова війна відкрила йому шлях в авіацію. Там він познайомився з асом першої світової та майбутнім найбільшим нацистським бонзою Германом Герінгом.
У 1929 році Мільх очолив «Люфтганзу» і безоплатно надавав літаки лідерам НСДАП. Пізніше він пішов на службу до тих, кого до цього утримував. Коли гестапо спробувало натякнути Герінгу, що у нього в підпорядкуванні на найвищій посаді перебуває єврей, той відповів: «У своєму штабі я сам буду вирішувати, хто у мене єврей, а хто ні». Після війни Мільх в якості військового злочинця дев’ять років відсидів у в’язниці.
«Істинним арійцям», звичайно, євреї спокою не давали, і на початку 1944 року в надрах кадрового відділу вермахту народився список євреїв, які займали вищі посади в армії. До списку потрапило 77 осіб. Серед них 23 полковники, 5 генерал-майорів, 8 генерал-лейтенантів і два повні генерали армії. Кожен з них мав посвідчення особисто від Адольфа Гітлера, яке підтверджувало його арійське походження.
Даремно ви Шухевича зачепили!