Посол Японії традиційно продекламував поезію Шевченка

ПОЛІТИКА
09 березня, 19:57
Посол Японії традиційно продекламував поезію Шевченка

Багаторічні всесторонні міцні взаємини Києва з Токіо зближують наші далекі одна від одної країни попри відстань і різницю у культурі.

Свідченням цього є публічне читання Кобзаревих віршів Надзвичайним і Повноважним послом Японії в Україні паном Мацуда Кунінорі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

У затишному кабінеті очільник дипломатичної місії зацитував символічний уривок із поеми "Кавказ" до дня народження Тараса Григоровича Шевченка: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає».

ありがとうございます, ミスターアンバサダー!

Читайте також:
Політика
Жалюгідний кривавий російський диктатор не полишив нахабства набиватися у партнери. Але лідери західних країн не вважають його рівним собі.
27 вересня, 21:23
Політика
У той час, поки міністр закордонних справ України ганьбиться перед державним секретарем США, його підлеглі працюють у складних країнах.
07 вересня, 18:35
Світ
Пекін продовжує гуртувати довкола себе антизахідну, а отже й антидемократичну коаліцію, куди воліє включити до тепер нейтральну Анкару.
03 вересня, 16:52
Блоги
Міжнародна дипломатія – один із "фронтів", де наша держава все ще обороняється, тому на поміч приходить активна громадськість.
01 серпня, 18:56
Світ
Федеральний канцлер Німеччини виступив сьогодні (14.VII.) на великій пресконференції у Берліні, де відповів на безліч запитань.
14 липня, 18:24
Політика
Ображений комедіант може бути небезпечним, особливо займаючи найвищу державну посаду під час повномасштабної війни.
12 липня, 19:37