Посол Японії традиційно продекламував поезію Шевченка

ПОЛІТИКА
09 березня, 19:57
Посол Японії традиційно продекламував поезію Шевченка

Багаторічні всесторонні міцні взаємини Києва з Токіо зближують наші далекі одна від одної країни попри відстань і різницю у культурі.

Свідченням цього є публічне читання Кобзаревих віршів Надзвичайним і Повноважним послом Японії в Україні паном Мацуда Кунінорі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

У затишному кабінеті очільник дипломатичної місії зацитував символічний уривок із поеми "Кавказ" до дня народження Тараса Григоровича Шевченка: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає».

ありがとうございます, ミスターアンバサダー!

Читайте також:
Світ
Невдовзі Суомі офіційно поповнить лави Північноатлантичного альянсу, бо Туреччина з Угорщиною не чинитимуть перепон на шляху вступу.
17 березня, 18:36
Політика
Диктаторський комуністичний режим Китаю запропонував Україні свій варіант завершення війни проти РФ, який наразі розглядають.
21 лютого, 20:05
Війна
Зазначається, що лідери обговорили тісну координацію з питань підтримки України, в тому числі оборонну, економічну й гуманітарну допомогу.
21 лютого, 11:19
Війна
Одним з елементів "формули миру" авторства Сі Цзіньпіна є відтягування голосів на Генеральній Асамблеї ООН від проукраїнських резолюцій.
20 лютого, 21:22
Світ
Вашинґтон став новим зовнішньополітичним куратором Баку і Єревана, примирення яких покладе край багаторічному двосторонньому конфлікту.
18 лютого, 21:24
Політика
Пекін посилює свій геополітичний вплив в Азії. Крім Астани, Бішкека, Улан-Батора і Пхеньяна тепер опинився і Тегеран...
16 лютого, 21:31