Постраждав за принципову позицію? — У Києві згоріло авто нардепа Лероса

КРИМІНАЛ
29.08.2020, 08:54
Постраждав за принципову позицію? — У Києві згоріло авто нардепа Лероса
Фото: Facebook

Сікалов, Богдан, "Схеми" — вичерпний перелік тих, кому за останній рік систематично псували майно злочинці.

Нині справа дійшла безпосередньо до теперішніх "слуг народу", які не згодні з генеральною лінією Офісу президента.

Увечері 28 серпня у середмісті Києва згоріла автівка народного депутата Гео Лероса, відповідний відеоролик із місця події він виклав на своїй сторінці у Facebook.

За словами свідків, транспортний засіб спалахнув одразу після розриву невідомого предмета, який було чутно аж на 14-му поверсі прилеглої багатоповерхівки.

«Немає сумнівів — це був підпал. Хто б це не зробив, я вас знайду, ви рано радієте. На місці працює лабораторія поліції. Між тим виявляється, що камера з сусіднього будинку, яка спрямована на стоянку, два тижні тому перестала працювати у режимі запису», — прокоментував інцидент народний обранець.

Своєю чергою, столичні правоохоронці не роблять поспішних висновків, наголосивши, що для встановлення причин займання автівки необхідно провести ряд слідчих дій і відповідну експертизу.

"Останній Бастіон" нагадує підлеглим Арсена Авакова, що за подібний злочин щодо рухомого майна нашого головного редактора досі непокарані встановлені винуватці: безпосередній виконавець підпалу — 36-річний мешканець Києва Олексій Середюк, а також замовники — Ілля Кива та Сергій Чередніченко.

Закликаємо правоохоронні органи не стояти осторонь і нарешті взятися за порушників!

Читайте також:
Кримінал
Чоловік відомий тим, що є засновником популярного інформаційного порталу про надзвичайні події "dtp.kiev.ua".
19.02.2021, 08:12
Полтава
Саме так можна пояснити вранішню пожежу, яка сталася у полтавському дитячому садочку за адресою: вулиця Пилипа Орлика, 42.
04.09.2020, 10:37
Полтава
Країну сколихнула серія підпалів автівок, в якій справедливо підозрюють Іллю Киву та його побратима по роботі на Росію Сергія Чередніченка.
19.08.2020, 08:52
Кримінал
Все відбулося за торішнім сценарієм, коли люди з оточення Іллі Киви підпалили автівку головного редактора "Останнього Бастіону".
11.08.2020, 14:31
Кримінал
Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.
25 червня, 21:34
Кримінал
На 121-шу добу 4-го місяця 8-річної війни нарешті заблокували активи (на понад 1 мільярд гривень) видобувних компаній одного з олігархів РФ.
24 червня, 19:23