Безвідповідальні громадяни безжально знищують екосистему України

15.09.2023, 16:41
Безвідповідальні громадяни безжально знищують екосистему України

Як говорить народна мудрість, біда завжди не ходить одна, – і це відповідає пекучій від руйнівного вогню дійсності в Одеській області.

Невтішний фотозвіт із подолання наслідків підпалів стерні та сухостою виклала пресслужба Державної служби України з надзвичайних ситуацій, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон".

У відомстві наголошують, деякі нерозсудливі громадяни, попри заборону, випалюють суху траву у тилових областях, що часто призводить до масштабних пожеж, які ліквідовують вогнеборці, котрі мають важливіші справи під час великої війни.

«Масштаби "вражають": 17 105 випадків займань в екосистемах України, 13 тисяч га згорілої землі, тисячі живцем спалених диких тварин, колосальні матеріальні збитки, залучені значні людські та технічні ресурси... На фото нижче – наслідки пожежі за позаминулу добу; 40 виїздів на загоряння в екосистемах і понад 20 га згорілої землі. І це тільки територія Одещини!

Позавчора ввечері рятувальники ліквідували одну з наймасштабніших пожеж. Знову на полях фільтрації. І вкотре через людський фактор... Вогнеборцям довелось прокладати кілометрову рукавну лінію, аби приборкати полум'я, яке розповсюджувалось із неймовірною швидкістю. Звертаємося до громадян, припиніть безжально знищувати екосистему України. Не випалюйте траву! Вибирайте альтернативні способи утилізації сухостою», – зазначили у пресслужбі ДСНС.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що випалена земля – апробована з давнини тактика, яка дозволяє ворогам України діяти майже повністю безкарно, виснажуючи наші ресурси.

Безвідповідальні громадяни безжально знищують екосистему України_1
Безвідповідальні громадяни безжально знищують екосистему України_3
Безвідповідальні громадяни безжально знищують екосистему України_5
Читайте також:
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент стирає з лиця землі унікальну екосистему на Півдні України, палає навіть вода.
20.10.2022, 19:45
Світ
Досі непідконтрольна офіційному Баку територія Карабаху руками вірменських загарбників перетворюється на випалену пустку.
14.08.2022, 19:27
Кримінал
Чоловік відомий тим, що є засновником популярного інформаційного порталу про надзвичайні події "dtp.kiev.ua".
19.02.2021, 08:12
Полтава
Саме так можна пояснити вранішню пожежу, яка сталася у полтавському дитячому садочку за адресою: вулиця Пилипа Орлика, 42.
04.09.2020, 10:37
Кримінал
Сікалов, Богдан, "Схеми" — вичерпний перелік тих, кому за останній рік систематично псували майно злочинці.
29.08.2020, 08:54
Полтава
Країну сколихнула серія підпалів автівок, в якій справедливо підозрюють Іллю Киву та його побратима по роботі на Росію Сергія Чередніченка.
19.08.2020, 08:52