Вірменські окупанти поводяться як росіяни, – азербайджанці Карабаху

СВІТ
14 серпня, 19:27
Вірменські окупанти поводяться як росіяни, – азербайджанці Карабаху
Фото: Caucasian Bureau

Досі непідконтрольна офіційному Баку територія Карабаху руками вірменських загарбників перетворюється на випалену пустку.

Відповідні ролики з Ходжалинського і Лачинського районів виклали у Telegram азербайджанські громадські активісти, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, вірменські окупанти спалюють поки доступні їм ліси Карабаху і руйнують будинки у захоплених ними у 1990-х роках селах Лачин, Сус і Забух.

Знаково, але перераховані населені пункти, згідно з тристоронньою мирною угодою, мають перейти під контроль Азербайджану 25 серпня.

Своєю чергою, в президентській адміністрації Ільгама Алієва пообіцяли відновити знищені екосистеми та відбудувати житла; вірогідно з вірмен планується стягнути чималу компенсацію за вчинений злочин.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що Анкара закликала Єреван утриматися від ескалації конфлікту з Баку.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Чоловік відомий тим, що є засновником популярного інформаційного порталу про надзвичайні події "dtp.kiev.ua".
19.02.2021, 08:12
Полтава
Саме так можна пояснити вранішню пожежу, яка сталася у полтавському дитячому садочку за адресою: вулиця Пилипа Орлика, 42.
04.09.2020, 10:37
Кримінал
Сікалов, Богдан, "Схеми" — вичерпний перелік тих, кому за останній рік систематично псували майно злочинці.
29.08.2020, 08:54
Полтава
Країну сколихнула серія підпалів автівок, в якій справедливо підозрюють Іллю Киву та його побратима по роботі на Росію Сергія Чередніченка.
19.08.2020, 08:52
Кримінал
Все відбулося за торішнім сценарієм, коли люди з оточення Іллі Киви підпалили автівку головного редактора "Останнього Бастіону".
11.08.2020, 14:31
Світ
Після поразок на фронті кремлівський бункерний щур і його прихвосні визначилися з власною геополітичною короткостроковою стратегією.
вчора, 19:45