Посвята вовкам «Да Вінчі»

03 квітня, 18:36
Посвята вовкам «Да Вінчі»

Навіть тоді, коли гучно працюють гармати з танками, музи не припиняють творити, уславлюючи геройський Чин українського вояцтва.

Історія пісні "Вовки Да Вінчі" невигадлива і душевна.

Талановитий Станіслав Лобанов (патріот з левовим серцем, самозречений волонтер, стоматолог із "Карлівського Доміка" народного Героя України Ігоря Ященка) надибав на просторах сторінки 1-ї Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" поезію друга "Філософа" (себто мою).

По тому дописав кілька куплетів і поклав слова на музику, а затим записав пісню у власному виконанні; нині він представив майстерно змонтований кліп.

У кліпі багато цінних відеонарізок, фоток і світлоносних постатей.

Переконаний, що у цей не легкий для нашої Вітчизни період композиція може стати дієвою мотиваційною капсулою і збудником бойового настрою.

Автор : Головред Дмитро Савченко
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Усі віки війна була поруч з нами. У нашій землі засіяно безліч куль, наконечників стріл, бойових сокир, які прямо натякали – буде війна.
вчора, 18:34
Війна
Доля України, як незалежної держави, та українців, як вільної нації, вирішується на полі бою, ніякі залякування Кремля не зупинять війну.
26 вересня, 08:09
Опінії
Україні буде важко, але навіть повна мобілізація не допоможе Кремлю. Просто всім нам слід ще більше допомагати своїм захисникам.
24 вересня, 19:05
Опінії
Якщо у нас у країні з'явиться більше воїнів і менше потенційних жертв, то ізюмські та бучанські мученики померли не дарма.
20 вересня, 09:24
Виміри
Сім'я Анатолія Степановича Мельника з першого дня війни опікується військовими, які захищають Україну від російської навали
19 вересня, 18:25
Історія
75 років тому у Києві народився маловідомий нині український правозахисник, літературознавець і перекладач, якого закатували окупанти.
17 вересня, 20:00