Посвята вовкам «Да Вінчі»

03.04.2022, 18:36
Посвята вовкам «Да Вінчі»

Навіть тоді, коли гучно працюють гармати з танками, музи не припиняють творити, уславлюючи геройський Чин українського вояцтва.

Історія пісні "Вовки Да Вінчі" невигадлива і душевна.

Талановитий Станіслав Лобанов (патріот з левовим серцем, самозречений волонтер, стоматолог із "Карлівського Доміка" народного Героя України Ігоря Ященка) надибав на просторах сторінки 1-ї Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" поезію друга "Філософа" (себто мою).

По тому дописав кілька куплетів і поклав слова на музику, а затим записав пісню у власному виконанні; нині він представив майстерно змонтований кліп.

У кліпі багато цінних відеонарізок, фоток і світлоносних постатей.

Переконаний, що у цей не легкий для нашої Вітчизни період композиція може стати дієвою мотиваційною капсулою і збудником бойового настрою.

Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
24 вересня, 18:13
Блоги
У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв та патріотів України
17 вересня, 10:09
Війна
Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.
14 вересня, 16:30
Війна
Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.
12 вересня, 20:28
Політика
Після 24.II.2022 міжнародний рух за мир, особливо у Старому світі, постав перед викликом, який кинула всім нам ресурсна федерація московії.
08 вересня, 18:35
Історія
6.IX.1991 над містом Грозний замайорів ічкерійський стяг, а генерал авіації Джохар Дудаєв очолив визвольну боротьбу проти осатанілої Москви.
06 вересня, 18:35