Потішні війська Угорщини хочуть напасти на Закарпаття

СВІТ
29 квітня, 08:09
Потішні війська Угорщини хочуть напасти на Закарпаття
Фото: Infostart

Ще один сусід України оголосив про плани захищати на її території своїх громадян, забувши спитати думки цих самих громадян.

Однопартієць прем'єр-міністра Віктора Орбана — державний секретар із питань оборони Угорщини Сілард Ниймет — дозволив собі погрози у бік української держави.

Інформацію про це оприлюднило провідне видання центральноєвропейської країни "Magyar Nemzet".

За словами угорського політика, який імітує риторику тувинця Сєргєя Шойгу, Будапешт за жодних обставин не дозволить Києву "ображати" угорську національну меншину у Закарпатській області.

«Угорщина підтримує суверенітет і територіальну цілісність України в її кордонах. Але ми дали зрозуміти Україні, що забезпечення добробуту перебування угорської громади на Закарпатті, підтримка її мови та культури, а також поліпшення її життя є ключовими питаннями. Це святий обов'язок перед нашими братами по той бік кордону, визначений також у конституції. Ми не дозволимо нікому їх ображати», — заявив Сілард Ниймет.

Доволі прикметно, що на сьогодні угорська армія, особовий склад якої за останніми підрахунками не перевищує 38 тисяч вояків, неспроможна самотужки вести бойові дії з потенційним противником рівня України.

Тому слова соратника Віктора Орбана слід сприймати як чергову провокацію, що грає на руку іншому нашому сусіду — агресивній путінській Московії.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у США все ще не виключають повномасштабного наступу РФ на Україну.

вибір редакції
Читайте також:
Вони хочуть витравити пам’ять, знецінити все важливе, що нація здобула великою кров’ю.
17 серпня, 14:17
Роману Ратушному інкримінують хуліганство на дні народження Стерненка.
29 березня, 15:48
ВАКС легалізував провокацію хабара
13 березня, 10:48
Очільник Пентаґону переконує владу України у всебічній підтримці з боку Америки. Кремлю варто забути про повномасштабну агресію.
14:09
Світову спільноту непокоїть мілітаризована політика Північної Кореї, яка активно проводить військові експерименти.
09:55