Поводяться як рабовласники: Хасиди купаються в криниці, з якої українці п'ють воду (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА
27.08.2021, 16:10
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Прочерк

Це відео за короткий час перепостили більш як 11 тисяч користувачів ФБ.

Відео опубліковане вчора, 27 серпня, про те як гості з Ізраїлю, які приїхали в Умань святкувати юдейський Новий рік - Рош Гашана, за цей час вже стало вірусним, його перепостили більш як 11 тисяч користувачів соцмережі. І ця кількість продовжує збільшуватися.

В коментарях до відео українці висловлюють крайнє обурення діями непроханих гостей, які безцеремонно залізли в криницю, що належить місцевій громаді. 

“Всі говорять євреї найрозумніші люди на землі! А де ж їх розум, судячи з цього відео ?! Боже, назвати їх навіть не знаю ким! Тварин не хочеться ображати! Зробити заборона на в'їзд на Україну, і хай своє свято святкують вдома. Самі догралися”, - коментує користувач Юлія Іванова.

“Це те що керує Україною. А це приклад їхнього ставлення до нас”, - зазначив Віталій Данілов.

“Вони себе так і дома ведуть. Де йшло, там і напаскудило. Бачили б ви, скільки після себе залишають сміття. Ну наказувати ж треба”, - вважає Тетяна Вовненко.
 
 

Читайте також:
Опінії
Когнітив? В усій своїй красі – світогляд митців все ще загорнутий у совкову плащаницю.
10:39
Опінії
Україна остаточно прощається з насадженим московитами чужим для нашого народу минулим. Ця війна – невідворотний Рубікон.
08 квітня, 19:34
Полтава
Наступного року у селі Великий Тростянець з'явиться скульптура полтавського полковника з лав Війська Запорозького Федора Жученка.
14.12.2021, 12:36
Полтава
Музей просто неба під назвою "Козацький стан", який відтворює побут українських лицарів, невдовзі з'явиться у Миргороді.
08.12.2021, 14:04
Полтава
Полтавська обласна рада присудила чотирьом військовослужбовцям нагороду за сумлінну працю у сфері патріотичного виховання молоді.
15.09.2021, 08:18
Полтава
Цієї неділі, 12 вересня, у селі Березова Рудка відбудеться традиційне обласне пісенно-мистецьке свято "Осіннє золото".
08.09.2021, 08:08