Поводяться як рабовласники: Хасиди купаються в криниці, з якої українці п'ють воду (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА
27 серпня, 16:10
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Прочерк

Це відео за короткий час перепостили більш як 11 тисяч користувачів ФБ.

Відео опубліковане вчора, 27 серпня, про те як гості з Ізраїлю, які приїхали в Умань святкувати юдейський Новий рік - Рош Гашана, за цей час вже стало вірусним, його перепостили більш як 11 тисяч користувачів соцмережі. І ця кількість продовжує збільшуватися.

В коментарях до відео українці висловлюють крайнє обурення діями непроханих гостей, які безцеремонно залізли в криницю, що належить місцевій громаді. 

“Всі говорять євреї найрозумніші люди на землі! А де ж їх розум, судячи з цього відео ?! Боже, назвати їх навіть не знаю ким! Тварин не хочеться ображати! Зробити заборона на в'їзд на Україну, і хай своє свято святкують вдома. Самі догралися”, - коментує користувач Юлія Іванова.

“Це те що керує Україною. А це приклад їхнього ставлення до нас”, - зазначив Віталій Данілов.

“Вони себе так і дома ведуть. Де йшло, там і напаскудило. Бачили б ви, скільки після себе залишають сміття. Ну наказувати ж треба”, - вважає Тетяна Вовненко.
 
 

вибір редакції
Читайте також:
Полтавська обласна рада присудила чотирьом військовослужбовцям нагороду за сумлінну працю у сфері патріотичного виховання молоді.
15 вересня, 08:18
Цієї неділі, 12 вересня, у селі Березова Рудка відбудеться традиційне обласне пісенно-мистецьке свято "Осіннє золото".
08 вересня, 08:08
Коли Велика Україна конала від голоду, створеного червоною ордою, 20-річний ОУНівець з Галичини не залишився байдужим.
19 серпня, 22:00
Християнська етика у закладах середньої освіти в Україні – це не про насадження реліґії, а про всебічний духовний розвиток школярів.
12 серпня, 08:43
Мешканців області запрошують завітати до Опішнянської громади Полтавського району на захід "Борщик у глиняному горщику".
10 серпня, 08:01
Польські старшокласники вже кілька років танцюють полонез у центрі Вільнюса.
30 липня, 11:40