Хасиди покинули білорусько-український кордон залишивши після себе гори сміття

18.09.2020, 17:34
Хасиди покинули білорусько-український кордон залишивши після себе гори сміття
Фото: novakahovka.city

Відходи життєдіяльності мають в житті ортодоксальних євреїв, без перебільшення, велике значення.

Близько тисячі хасидів остаточно покинули територію кордону між Україною та Білоруссю, де вони перебували з початку тижня.

Як повідомлялося, із білоруської території вони розраховували потрапити в Умань на святкування єврейського Нового року – Рош га-Шана.

За словами голови Державної прикордонної служби Сергія Дейнека, хасиди «чітко знали» про заборону в’їзду до України через пандемію коронавірусу, яку уряд запровадив 28 серпня.

Єврейські прочани покинули білорусько-український кордон і залишили після себе частинку цивілізованого світу, іронізують, зокрема, користувачі телеграм-каналів.

Хасиди покинули білорусько-український кордон залишивши після себе гори сміття_1

Так виглядає цивілізованість

Зазначимо, що відходи життєдіяльності мають в житті ортодоксальних євреїв, без перебільшення, велике значення. Так, українці, які жили під польською владою до 1939 року, пригадували, що сусіди-євреї мали дивний звичай – освячувати шлюби молодят на сільських смітниках. 
 

вибір редакції
Читайте також:
Життя
В острівній країні Сонця, що сходить, батьки відчувають свою відповідальність за власних дітей. У нас намагаються все перекладати на школу.
12 серпня, 19:24
Світ
Старший син монарха на спокої Акіхіто, що керує країною від 2019 року, має одного прямого нащадка. Японців турбує престолонаступництво.
23 червня, 15:12
Життя
Не про все варто говорити вголос. Деякі речі, а особливо потаємні думки та ідеї, краще тримати при собі.
20 травня, 21:49
Життя
Загадкова для більшості європейців країна висхідного сонця притягує своєю унікальністю. Без перебільшення, нам є чому повчитися в японців.
06 травня, 21:49
Історія
Лишати на хрестах і могилах цукерки, крашанки та маленькі паски — звична для нашого краю традиція. Все це збирали діти, і це було нормою.
29 квітня, 08:23
Життя
Урок від найвідомішого тибетського йога середньовіччя Джецуни Міларепи. Він — один із засновників школи Каг'ю...
27 лютого, 21:39