Права молодь закликає українців опиратися примусовій вакцинації від COVID-19

ПОЛІТИКА
03 жовтня, 10:46
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Правий сектор

Країною керують відверті вороги, які нищать Україну зсередини.

Молодь "Правого сектора" закликає українців знати і захищати власні конституційні права і опиратися спробам примусової вакцинації від COVID-19, про це йдеться в заяві Правої молоді опублікованій на сторінці Правого сектору у ФБ, текст якої ми публікуємо без суттєвих змін.

Раніше голодом, тепер – ковідом.

Ні для кого не секрет, що на цей момент нашою країною керують відверті вороги, які зацікавлені в знищенні українського народу та в наповненні власної кишені за будь-якої ціни.

Комуністи морили нас голодом, ставили до розстрільної стінки, кидали нас в Сибір, а сучасні наші вбивці окрім відкритої війни на Донбасі, знищують наш народ зсередини за кошти з-за кордону.

Корупція, яка приводить до необґрунтованого збільшення тарифів, ГМО в харчах замість здорової їжі на прилавках магазинів, нав'язування гендерної ідеології, а тепер і примусова вакцинація.

Спершу вони казали, що вакцина працює на всі 100%, потім вони сказали що її треба оновлювати кожного року, а тепер вони кажуть, що вакцина не захищає вакцинованих від всім відомого вірусу, тому треба вакцинувати якомога більше людей, щоб вірус "не передавався".

Людей без щеплення не допускають на роботу, студентам погрожують виселенням з гуртожитків, створюється кастова система.

Для вакцинованих починають діяти привілеї, а тих, хто з тих чи інших причин відмовився робити щеплення, діють обмеження.

Цікаво зазначити, що навесні 2021-го року Верховною Радою України було звільнено виробників вакцини від відповідальності за наслідки вакцинації.

Також не несуть відповідальності і постачальники та безпосередньо виконавці щеплень.

Що ж це може означати?

Держава ніяк не зможе підтримати постраждалого від "добровільної вакцинації".

Боріться зі свавіллям, не дайте себе обманути!

Але закон на нашому боці! Згідно з статтею 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (далі – Закон). До обов’язкових відносять профілактичні щеплення проти: туберкульозу; поліомієліту; дифтерії; кашлюку; правця; кору.

В статті 43 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», йдеться про те, що пацієнт мусить дати згоду на будь-яку медичну допомогу, зокрема й на щеплення (крім прямої загрози життю, як от у випадку сказу, коли вакцинація здійснюється незалежно від волевиявлення хворого).

19 ст. КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ (основний закон в країні): "Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством."

Боріться зі свавіллям, не дайте себе обманути!

Закон на нашому боці, тому якщо ви подасте в суд на знахабніле керівництво, ви обов'язково виграєте. А на того, хто хотів обійти законодавство і примусити будь-кого до щеплення, чекає в'язниця (ст.198 ККУ (самоуправство)).

вибір редакції
Читайте також:
Всіх тих, що не зламалися, не зрадили, не розчарувалися, тих, що тримають стрій.
28 листопада, 14:07
“Смерть побратима однозначно має бути покараною”.
22 листопада, 20:03
Командир ДУК ПС пообіцяв не допустити замовчування цинічного замовного вбивства побратима.
03 листопада, 20:35