«Правий сектор» не дасть московським попам забудувати Львів

ПОЛІТИКА
16 вересня, 13:57
«Правий сектор» не дасть московським попам забудувати Львів
Фото: Facebook

Мережа автозаправних станцій "БРСМ-Нафта" допомагає Російському "Православному" Цирку в Україні зводити культові споруди на Галичині.

Перш за все бізнес-структура надає чималі грошові кошти московським попам, повідомили у львівському осередку Національно-визвольного руху "Правий сектор".

Напередодні, 15 вересня, націоналісти провели акцію протесту на одній з АЗС компанії проти будівництва храмів РПЦвУ, озвучивши свої вимоги.

«Власники мережі "БРСМ-Нафта" безпосередньо причетні до фінансування Московського патріархату, тобто відвертої п'ятої колони. Це є агенти впливу тут — на нашій території. Ще тоді, на початку війни вони закликали Путіна вводити російські війська, постійно здійснюючи підривну діяльність, зомбуючи наших краян», — зазначив у своїй промові член Проводу НВР "Правий сектор" Тарас Бобанич.

Він також розповів, що за останній час у Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській і Волинській областях, коштом компанії "БРСМ-Нафта" зведено 10 храмів РПЦвУ на противагу ПЦУ, щоби зберегти вплив московської агентури у рясах на Західній Україні.

"Правий сектор" звертається до вітчизняних правоохоронних структур із вимогою не тільки звернути увагу на спонсорування антиукраїнської діяльності мережею "БРСМ-Нафта", але й розслідувати її як сприяння тероризму.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що РПЦвУ ніби навмисно видав до 30-річчя відновлення незалежності України нову аґітку у форматі книги для своїх адептів, де викривляється історія Християнської Церкви.

«Правий сектор» не дасть московським попам забудувати Львів_1
Читайте також:
Представники Російської "Православної" Церкви змушені були покинути храмове приміщення у Пущі-Водиці.
27 вересня, 09:27
Лише 300 мільйонів доларів для ініціативи щодо сприяння безпеці України
10:47
Українці Долатимуть Опір ворогів, як зовнішніх, так і “внутрішніх”
вчора, 22:45
І це незалежно від того, хоче цього “кухарка на кухні” — чи ні.
вчора, 18:04
В Україні працює Об’єднана цільова група Збройних Сил Канади
вчора, 08:47
"Від нас у Конгресі залежить, чи будемо ми з Україною"
06 грудня, 12:16