«Правозахисники» з неурядованих організацій співпрацюють із торговцями людьми – свідчення лівійського командира берегової охорони

СВІТ
30.07.2019, 07:17
«Правозахисники» з неурядованих організацій співпрацюють із торговцями людьми – свідчення лівійського командира берегової охорони

З’явилися нові підтвердження того, що члени неурядових організацій, які займаються порятунком мігрантів у Середземному морі, співпрацюють із контрабандистами, що спеціалізуються на людському трафіку.

Нещодавно цю інформацію підтвердив офіцер із лівійської берегової охорони, повідомляє «Голос Європи».

Раніше, в 2017 році, про контакти між співробітниками неурядових організацій та контрабандистами говорив італійський прокурор Кармело Цукаро. Того ж року в Італії були оприлюднені фотографії, які доводили співпрацю між торговцями людьми та членами німецької «правозахисної» організації «Jugend Rettet».

Як уже повідомляв «Останній Бастіон», серед мігрантів, які потрапляють до Європи, трапляються работорговці. Так, зокрема, в середині липня італійська поліція провела ряд арештів членів угрупування, що спеціалізувалося на работоргівлі, проституції та розповсюдженні наркотиків. Злочинцями виявилися вихідці з Нігерії, які кілька років тому отримали притулок в країні.

За повідомленнями місцевої преси, нігерійська мафія перевозила до Італії африканських жінок під виглядом біженців. Їх згодом розподіляли по підпільним борделям, де вони надавали секс-послуги.

Окрім цього нігерійцями було налагоджено постачання героїну та опіатів із Західної та Центральної Африки. Встановлено, що важкі наркотичні речовини переправлялися у сусідні з Італією країни разом із сотнями нелегалів.

Читайте також:
Понад 90% громадян Іран пройшли через тести на виявлення вірусу. Такого охоплення немає в жодній іншій країні світу.
вчора, 14:36
Москва розробляє багаторівневі та багатокрокові плани.
вчора, 09:45
Американську глобальну сигаретну корпорацію "Philip Morris International" звинуватили у саморекламі на тлі коронавірусної пандемії.
04 квітня, 11:10
Уряд Литовської Республіки посилює карантинні заходи з метою зменшити навантаження на систему охорони здоров'я через спалах коронавірусу.
04 квітня, 10:15
Команда Спеціальної повітряної служби Британської Армії провела антитерористичний рейд на півночі Багдаду.
04 квітня, 09:20
Суперечки щодо пам'ятника точилися ще з літа 2019 року.
03 квітня, 12:31