«Правозахисники» з неурядованих організацій співпрацюють із торговцями людьми – свідчення лівійського командира берегової охорони

СВІТ
30.07.2019, 07:17
«Правозахисники» з неурядованих організацій співпрацюють із торговцями людьми – свідчення лівійського командира берегової охорони

З’явилися нові підтвердження того, що члени неурядових організацій, які займаються порятунком мігрантів у Середземному морі, співпрацюють із контрабандистами, що спеціалізуються на людському трафіку.

Нещодавно цю інформацію підтвердив офіцер із лівійської берегової охорони, повідомляє «Голос Європи».

Раніше, в 2017 році, про контакти між співробітниками неурядових організацій та контрабандистами говорив італійський прокурор Кармело Цукаро. Того ж року в Італії були оприлюднені фотографії, які доводили співпрацю між торговцями людьми та членами німецької «правозахисної» організації «Jugend Rettet».

Як уже повідомляв «Останній Бастіон», серед мігрантів, які потрапляють до Європи, трапляються работорговці. Так, зокрема, в середині липня італійська поліція провела ряд арештів членів угрупування, що спеціалізувалося на работоргівлі, проституції та розповсюдженні наркотиків. Злочинцями виявилися вихідці з Нігерії, які кілька років тому отримали притулок в країні.

За повідомленнями місцевої преси, нігерійська мафія перевозила до Італії африканських жінок під виглядом біженців. Їх згодом розподіляли по підпільним борделям, де вони надавали секс-послуги.

Окрім цього нігерійцями було налагоджено постачання героїну та опіатів із Західної та Центральної Африки. Встановлено, що важкі наркотичні речовини переправлялися у сусідні з Італією країни разом із сотнями нелегалів.

Читайте також:
Під час молитви в мечеть вдарили балістичні ракети і безпілотники.
19:00
До України повернули 11 тіл загиблих, серед яких 9 члени екіпажу збитого літака.
12:02
Мешканцю міста Клайпеда Роману Шешелю лишили незмінним вирок за шпигунство для кремлівських спецслужб.
вчора, 15:30
Акції протесту тривають із 5 грудня.
вчора, 07:27
«Загиблі українські пасажири та екіпаж рейсу PS752 повертаються в Україну».
17 січня, 19:02
ВР наголошує, що не було надано чітких однозначних доказів вини ані українських військових, ані особисто Віталія Марківа.
17 січня, 14:51