Прецедент «Паші Мерседеса» або нульова толерантність до корупції

Опінії
03.10.2022, 19:45
Прецедент «Паші Мерседеса» або нульова толерантність до корупції
Фото: Facebook

Чекісти у рясах в Україні продовжують виконувати забаганки схибленого кремлівського бункерного щура. Попів, чомусь, ніхто не чіпає...

інвестиційний банкір

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Як кажуть у народі: «Кому війна, а кому мати рідна». Ні, під час всіх воєн крали та збагачувалися, це природно, натомість надприродно було б, якби вчорашні корупціонери раптом стали чесними людьми під час війни.

Але... але ж війна має виховати в нас меншу толерантність до корупції та просто до негідників. Óт "Паша Мерседес", головний поп Лаври, агент секти Гундяєва затриманий на кордоні, бо контрабасив.

Те, що той Паша негідник – ми знали давно; він це і не приховував. Але московський патріархат – це найкраща "криша" була в Україні, до війни, а зараз?

Чи рейдери з СБУ та інших силовиків?

У той момент, коли багато з тих самих СБУшників віддають життя у війні з росією їхні колеги продовжують business as usual.

Ми дуже боїмося, принаймні, боялися кілька місяців тому, що Європа повернеться до business as usual із росією. Зараз у це мало хто вірить і росіяни навіть підривають власні трубопроводи, розуміючи, що то вже брухт.

Але ж набагато небезпечніше той самий бізнес як завжди по-українськи, бо воно послаблює нас з середини. І на скрині нижче – типова історія.

Ще і ще пас нагадуючи, що те, що було актуально до війни, реформа СБУ, антикорупційна інфраструктура, як і викидання московських попів з України, більш ніж актуально. Проте віз і нині там.

Прецедент «Паші Мерседеса» або нульова толерантність до корупції_1
Читайте також:
Кримінал
Детектив Бюро економічної безпеки Роман Мудь намагається взяти під свій контроль контрабанду на західному кордоні України.
18 березня, 08:55
Кримінал
Попри широкомасштабну війну проти російської федерації в Україні досі є громадяни, котрі прагнуть нажитися "легкими грошима" на контрабанді.
02 січня, 15:09
Світ
Підсудні пов’язані з компаніями, які працювали на ФСБ для закупівлі та контрабанди товарів із США
14.12.2022, 22:52
Кримінал
ДБР виявило на Одеській митниці 130 неоформлених контейнерів з елітними авто, алкоголем та технікою
27.10.2022, 14:15
Кримінал
Вітчизняні правоохоронці підозрюють двох жителів найзахіднішої області у вирощуванні конопель на 18 мільйонів гривень для контрабанди.
19.10.2022, 18:34
Кримінал
Настоятеля Києво-Печерської лаври "Пашу Мерседеса" зупинили на кордоні з церковними цінностями
02.10.2022, 15:25