Прем'єр-міністр Фінляндії планує запровадити в країні комунізм

СВІТ
26 серпня, 13:41
Прем'єр-міністр Фінляндії планує запровадити в країні комунізм
Фото: Iltalehti

Громадянам Фінляндської Республіки варто перейти на скорочений графік роботи задля поліпшення продуктивності праці.

З такою заявою виступила нова очільниця Соціал-демократичної партії та керівник уряду Санна Марін, ввечері 24 серпня повідомило видання "Yle".

Як стверджує прем'єр-міністр, запроваджені на тлі пандемії коронавірусу карантинні обмеження тільки погіршили економічне становище Фінляндії, що тепер потребує негайного відновлення.

«Можливо всім нам слід замислитися над зменшенням тривалості робочого дня та покращенням зайнятості. Я висуваю пропозицію щодо зниження плати соціальним працівникам і педагогам за дошкільне виховання дітей. Такий захід є справедливим і дієвим», — зазначила Санна Марін під час свого виступу перед однопартійцями на з'їзді у місті Тампере.

Вказану проблему очільниця фінляндського уряду хоче обговорити разом із профспілками та підприємствами, керівники яких мусять пообіцяти при цьому не знижувати наявний рівень зарплат працівникам.

«Цілком очевидно, що на нашому шляху будуть труднощі. Проте це не значить, що ми не можемо ставити собі сміливих цілей. Так, упродовж наступних 3-х років розробимо чіткий план того, як Фінляндія має рухатися до скорочення робочого часу, а працівники — до кращого трудового життя. Наразі уряд готовий фінансово підтримати частково працездатних громадян, а також тих, хто залишився без роботи чи знаходиться у передпенсійному віці», — підсумувала Санна Марін.

Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
З 1 травня по 1 жовтня 2020 року 8 мільйонів громадян США опинилися на межі виживання.
19 жовтня, 08:09
Через неадекватну діяльність вітчизняного міністерства фінансів, невдовзі на українців чекає повернення у 1990-ті.
06 жовтня, 13:59
Тільки за офіційними даними в країні 1,7 мільйона безробітних українців.
24 вересня, 19:09
Спалах коронавірусу завдав збитків фінляндській економіці сильніше, ніж очікувалося, чим сприяв зміні політичних вподобань громадян.
31 серпня, 10:04
Розрекламована фінська система освіти увійшла в затяжну кризу і тривалий період невизначеності.
05 серпня, 13:26
Теперішньому "гаранту" важко впоратися з політичним порядком денним в Україні, тому про порятунок економіки йому взагалі ніколи думати.
23 липня, 14:36