Прем'єр-міністр Угорщини пригрозив ЛҐБТ-спільноті

СВІТ
12.10.2020, 09:39
Прем'єр-міністр Угорщини пригрозив ЛҐБТ-спільноті
Фото: bastion.tv

Голова угорського уряду Віктор Орбан вимагає від осіб, які насаджують ґендерну ідеологію, лишити дітей у спокої.

Із такою заявою він виступив кілька днів тому, критикуючи видання ЛҐБТ-версії казки "Попелюшка", передає інформагентство "Humen Online".

Відомий своєю прихильністю до традиціоналізму, консервативний прем'єр-міністр має намір заборонити розповсюдження подібної книги в Угорщині.

Адже її зміст відверто пропагує гомосексуальні стосунки, популяризує зміну статі, викривляючи уяву дітей, як про казковий, так і про реальний світ.

«Наша країна має власні закони, що базуються на терплячому підході, але згідно з якими насадження ідеології маргіналізованих меншин серед малечі недопустима. Є чітка "червона лінія", котру не можна перетинати, як ось ця провокативна версія всім знаної "Попелюшки". Тому я вимагаю від ЛҐБТ-спільноти відчепитися від наших дітей, дайте, нарешті, нашій малечі спокій, поки ми не застосували контрзаходи», — заявив Віктор Орбан.

Читайте також:
З кожним днем проблема соціального сирітства стає дедалі актуальнішою, розв'язати яку в Україні ще досі ніхто не наважився.
02 червня, 13:47
Напередодні Дня святого Миколая військовослужбовці зі складу ООС передали подарунки школярам із Кримського, що на Луганщині.
15.12.2020, 16:03
Федеральний уряд Німеччини запровадить жорсткі санкції проти тих, хто створює, зберігає та розповсюджує дитячу порнографію.
23.10.2020, 08:59
Обласна збірна представила найкращий квітковий килим серед 55 команд з усієї України.
17.10.2020, 09:55
Кременчуцька влада виділила необхідні кошти на проїзд учнів шкіл віком до 12 років у міському транспорті.
07.10.2020, 10:17