Прем'єр-міністр Великої Британії заявив про готовність відправити війська в Україну

ВІЙНА
17 лютого, 09:00
Прем'єр-міністр Великої Британії заявив про готовність відправити війська в Україну

Стармер наголосив, що це рішення було ухвалене з усвідомленням усіх ризиків.

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявив про готовність розмістити британські війська в Україні для забезпечення виконання можливої мирної угоди.

Про це повідомляє The Telegraph.

Стармер наголосив, що це рішення було ухвалене з усвідомленням усіх ризиків, оскільки йдеться про потенційну небезпеку для британських військовослужбовців. Він зазначив, що такий крок є частиною гарантій безпеки України, які Лондон готовий надати.

Повідомляється, що це перша пряма заява британського прем'єра про можливість розміщення миротворчих сил Сполученого Королівства в Україні.

Крім того, Стармер узяв участь у позачерговому саміті європейських лідерів у Парижі, ініційованому президентом Франції Еммануелем Макроном. Французький лідер скликав зустріч після того, як стало відомо, що Європа не була залучена до перших мирних переговорів між США та росією.

Британський прем'єр вважає, що його рішення може вплинути на позицію союзників, зокрема Німеччини, закликаючи їх підтримати ідею відправлення європейських миротворців в Україну. Також він висловив думку, що Сполучене Королівство може стати містком між ЄС і США в мирному врегулюванні конфлікту.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп впевнений, що Володимир Путін прагне зупинити бойові дії в Україні. Про це він повідомив в інтерв'ю телеканалу Fox News.

Трамп зазначив, що бачить прагнення путін зупини війну. Також, за словами президента США, переговори відбуватимуться за участі  Володимира Зеленського.

Крім того, Трамп заявив, що «не згоден навіть зовсім трохи» в існуванні загрози НАТО з боку росії та анонсував швидку зустріч із путіним у Саудівській Аравії.

Читайте також:
Політика
У грудні 2025 року щорічна конференція TPUSA, відома як AmFest, стала ареною гострих політичних дебатів у межах консервативного руху США.
19:08
Політика
ЄС ставить власні інтереси вище.
вчора, 13:41
Опінії
Як тільки знову полетить уся ця крилата хуйня від москалів убивати вас і ваших дітей — ви того… менори запалюйте.
вчора, 11:39
Політика
Урсула фон дер Ляєн та Мерц видають за перемогу відмову від репараційного кредиту.
19 грудня, 11:11
Політика
Спеціальний посланець президента США Стів Віткофф отримав як подарунок для Дональда Трампа цілий ящик червоної ікри з росії.
18 грудня, 16:57
Світ
У Туреччині на ці повідомлення відреагували миттєво й украй гостро.
18 грудня, 14:44