Прессекретар Запорізької АЕС перейшов на бік окупантів

ВІЙНА
24 червня, 10:55
Зрадник Андрій Туз
Зрадник Андрій Туз

Андрій Туз передав окупантам список українських патріотів Енергодара

Керівник управління по роботі зі ЗМІ Запорізької атомної електростанції Андрій Туз поїхав відпочивати у Сочі, бо «душею завжди з Росією». Про це Туз заявив у інтерв’ю, яке він дав на відпочинку російським журналістам.

Виправдовуючись за свої попередні заяви, зроблені під час захоплення АЕС рашистами («не зовсім дружелюбні щодо росії»), Туз виправдався тим, що «тоді був такий час». Але, запевнив зрадник, «душею я завжди з росією. Адже ми всі одна велика країна».

Крім того, речник Запорізької АЕС здав російським журналістам тих, хто створював у Енергодарі війська територіальної оборони та брав активну участь у антиросійських мітингах.

Зрадник заявив, що готовий передивитися відео, зроблені на мітингах, щоб ідентифікувати тих, хто виступав проти окупації міста та станції.

Відповідаючи на питання про те, хто в регіоні, де розташована АЕС, може «насолити в успіху спецоперації», Андрій Туз заявив, що має список українських патріотів – і передасть його для російських військовослужбовців, «які зараз там виконують завдання».

Запорізька АЕС та Енергодар з 4 березня тимчасово захоплені агресорами. На майданчику атомної електростанції, окрім військових російської федерації, тривалий час незаконно перебувають представники росатому.

Попри контроль російськими військами, Запорізька атомна електростанція продовжує працювати на потреби України.

«Енергоатом» уже підрахував збитки від обстрілів рашистів Запорізької АЕС. Було встановлено, що окупанти, які обстріляли Запорізьку атомну електростанцію, завдали шкоди як мінімум на 18,3 млрд грн.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Повторення помилок 2014-2015 років і прощення колаборантів, які допомагали окупантам вбивати українців, буде прокляттям для нашого народу.
11 вересня, 09:54
Кримінал
Після того, як Збройні сили України вибили з Балаклії загарбників, зрадник Олег Калайда вирішив втекти до так званої «ЛНР»
10 вересня, 21:25
Кримінал
Жінка всіляко демонструвала свою проросійську позицію
10 вересня, 12:15
Кримінал
Голову Вовчанського районного суду Ірину Уханьову судитимуть за державну зраду
06 вересня, 14:20
Кримінал
Прокурори Лисичанської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно інформатора ворожих військ.
04 вересня, 17:04
Війна
Нардепа-зрадника від партії Зеленського було ліквідовано у власному будинку
29 серпня, 10:20