Президент Бразилії підтвердив свою прихильність «російському миру»

ПОЛІТИКА
31.01.2023, 07:51
Президент Бразилії підтвердив свою прихильність «російському миру»
Фото: Google

Амністований підкупленими суддями корупціонер Луїз Інасіу Лула да Силва вирішив стати "яструбом миру" і допомогти РФ впокорити Україну.

Про це новообраний президент Федеративної республіки Бразилія заявив під час пресконференції на зустрічі з німецьким канцлером Олафом Шольцем, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Так, напередодні, 30 січня, Лула да Силва на весь світ підтвердив свою прихильність розв'язання російської агресивної війни геноцидного типу проти України на умовах Кремля.

Бразильський лідер наголосив, що за його каденції «Київ нізащо не отримає снаряди для зенітних самохідних установок типу "Gepard", раніше переданих Німеччиною, бо тоді б погіршилися двосторонні відносини з Москвою».

На спільному брифінгу з Шольцем президент найбільшої південноамериканської країни також ухилився від прямого засудження агресії ресурсної федерації московії проти України.

«Росія зробила класичну помилку, напавши на територію іншої країни й тим самим вчинила неправильно. Водночас усі ми розуміємо, що справжні причини конфлікту не такі вже й очевидні, бо є країни, котрі від нього мають свій зиск. Бразилія не ставатиме на бік жодної зі сторін», – прокоментував ситуацію Луїз Інасіу Лула да Силва.

Знаково, що й сусіди по південноамериканському континенту, як Арґентина з Чилі, навідріз відмовилися не тільки словесно підтримувати Україну, а й збройно; тамтешні президенти-соціалісти Альберто Фернандес і Ґабріель Борич переконані, що Київ мусить погодитися на вимоги Москви.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, чинний міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні визнав, що відпрацьовує криваві гроші Кремля.

Читайте також:
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17
Економіка
Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.
07 квітня, 11:15
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20
Економіка
Нова залізниця сполучить дагестанський Дербент з азербайджанським Сумґаїтом та іранським Рештом. У цьому зацікавлені 3 авторитарні держави.
14 березня, 07:11