Президент Бразилії підтвердив свою прихильність «російському миру»

ПОЛІТИКА
31 січня, 07:51
Президент Бразилії підтвердив свою прихильність «російському миру»
Фото: Google

Амністований підкупленими суддями корупціонер Луїз Інасіу Лула да Силва вирішив стати "яструбом миру" і допомогти РФ впокорити Україну.

Про це новообраний президент Федеративної республіки Бразилія заявив під час пресконференції на зустрічі з німецьким канцлером Олафом Шольцем, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Так, напередодні, 30 січня, Лула да Силва на весь світ підтвердив свою прихильність розв'язання російської агресивної війни геноцидного типу проти України на умовах Кремля.

Бразильський лідер наголосив, що за його каденції «Київ нізащо не отримає снаряди для зенітних самохідних установок типу "Gepard", раніше переданих Німеччиною, бо тоді б погіршилися двосторонні відносини з Москвою».

На спільному брифінгу з Шольцем президент найбільшої південноамериканської країни також ухилився від прямого засудження агресії ресурсної федерації московії проти України.

«Росія зробила класичну помилку, напавши на територію іншої країни й тим самим вчинила неправильно. Водночас усі ми розуміємо, що справжні причини конфлікту не такі вже й очевидні, бо є країни, котрі від нього мають свій зиск. Бразилія не ставатиме на бік жодної зі сторін», – прокоментував ситуацію Луїз Інасіу Лула да Силва.

Знаково, що й сусіди по південноамериканському континенту, як Арґентина з Чилі, навідріз відмовилися не тільки словесно підтримувати Україну, а й збройно; тамтешні президенти-соціалісти Альберто Фернандес і Ґабріель Борич переконані, що Київ мусить погодитися на вимоги Москви.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, чинний міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні визнав, що відпрацьовує криваві гроші Кремля.

Читайте також:
Світ
Цікаво спитатися у Надзвичайного і Повноважного Посла України Ірини Венедіктової, чому швейцарська влада відверто підігрує агресору?
12 березня, 17:23
Світ
Уряд Об'єднаного Королівства заборонив китайським державним компаніям брати участь в тендерах, які стосуються програм відновлення України.
02 березня, 16:49
Опінії
BAE Systems накопичила 3 ​​мільярди фунтів стерлінгів готівкою, і пан Вудберн сказав, що це дозволило їй робити «довгострокові ставки».
26 лютого, 13:10
Світ
Американські дипломати та спеціальні служби визнали його таким, що заслуговує на довіру і представляє потенційний інтерес для Вашинґтона.
14 лютого, 17:20
Світ
Все ж деструкція Росії виявляється глобальним позитивним чинником для всіх країн, сфер життя і галузей. Іран це вже відчув на собі...
30 січня, 13:09
Опінії
Угорський уряд "за волею 97% громадян" пропонує Європейському союзу вчинити суїцид. Орбанівська команда вкотре відпрацьовує російські рублі.
14 січня, 21:37