Очільник МЗС Італії визнав, що відпрацьовує криваві гроші Кремля

ПОЛІТИКА
30 січня, 08:13
Очільник МЗС Італії визнав, що відпрацьовує криваві гроші Кремля
Фото: Останній Бастіон

Рим ніколи не воював сам на сам з Москвою і воювати проти неї зараз також не збирається, бо це суперечить національним інтересам Італії.

Про це у прямому етері телеканалу "Rai-3" заявив міністр закордонних справ країни Антоніо Таяні, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Nova".

Головний італійський дипломат упевнений, що надання Україні танків, а тим паче літаків, наблизить війну (російську агресію – прим. ред.) до Апеннінського півострова, хоча не уточнив, як саме.

«Ми не воюємо з Росією. Ми нічого не маємо проти російського народу. А тому, навіть не сподівайтеся, – італійських танків в Україні не буде. Водночас я переконаний, що треба зробити все зараз, аби гарантувати незалежність України, бо це дозволить Києву сісти за стіл мирних перемовин як найскоріше», – наголосив Антоніо Таяні.

Цілком очевидно, пан міністр просто вирішив відпрацювати надані йому через офшори хабарі з Кремля задля просування чергового наративу країни-агресорки, що прагне "миру" виключно на своїх умовах, а отже без урахування наших прав і вимог.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що не можна просто оголосити мир в Україні, тому поточні надмірні військові витрати в інтересах Італії.

Читайте також:
Опінії
Останнім часом пішла просто навала російських ботів. Не те, щоб їх не було раніше, але саме зараз їх стало дуже багато.
вчора, 19:24
Політика
Коли актори переграють прописані режисерами ролі – це відразу впадає в очі, а надто, якщо йдеться про самозакоханого президента-комедіанта.
20 березня, 16:00
Політика
Багато авторитетних і провідних західних медіа дедалі частіше стають іграшкою у руках Кремля. Зокрема, таке видання, як "Politico"...
14 березня, 16:01
Політика
Однак сам кремлівський бункерний щур цього (поки що, звісно) ще не розуміє. Тому і далі погрожує Заходу ядерними ракетами.
22 лютого, 17:58
Політика
Ручні пси Кремля один поперед одного виголошують порожні популістські заяви про нібито завершення російської агресивної війни вже цьогоріч.
21 лютого, 17:00
Опінії
Як Європа бореться з пропагандою рф
19 лютого, 14:25