«Президент Голобородько» знову осоромився на весь світ

ПОЛІТИКА
03.11.2021, 13:39
«Президент Голобородько» знову осоромився на весь світ
Фото: Останній Бастіон

Не шановний "ґаранте" української Конституції, Ваша команда вкотре Вас підставляє. Проведіть, нарешті, кадрові чистки!

Здається, Офіс і сам Президент перебувають у стані грандіозного "шухера". Підтвердженням тому є ролик із постановним зверненням Володимира Зеленського на кліматичній конференції у Великій Британії.

Виступ "президента Голобородька" напередодні з трибуни анонсував спеціальний представник президента США з питань клімату Джон Керрі. Однак, оприлюднене Банковою відео переконує, що Зеленський, як досвідчений актор підготувався заздалегідь; дивіться самі:

Ось цей, нібито офіційний виступ "найвеличнішого лідера світу", показаний Офісом Президента для всієї України, відбувається не в тих декораціях, в яких мав би відбуватися. На додачу, по звершенню виступу Зеленського не чутно жодної секунди бурхливих оплесків аудиторії.

Для кого було це шоу? Адже у ролику не показали світових лідерів, до яких звертається "президент Голобородько" – камера так і не повернулася до зали; ймовірно, за кадром режисує "віцепрезидент" Андрій Єрмак, який і дає вказівки головному "слузі народу".

Якщо переглянути всі трансляції наявні на сьогодні та викладені авторитетними виданнями "Reuters", "The Washington Post" і "Sky News", можна виявити, що Зеленський взагалі не з'явився на свій виступ. Голова держави Україна буквально відсутній на жодній із двох основних панелей конференції, де виступили абсолютно всі представники держав (а це майже 8 годин трансляції – прим. ред.), включаючи найменших, як Фінляндія.

Відтак висновок напрошується сам за себе: відео на офіційному каналі Зеленського є "постановкою" перед порожнім залом. А якщо точніше – не постановка, а підстава, організована "експертами" з Банкової.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у шотландському місті Ґлазґо відкрилася міжнародна конференція найвищого рівня, присвячена глобальним кліматичним змінам. Зеленський так і не зіграв на роялі перед світовими лідерами.

Читайте також:
Подія сталася в одному з респектабельних ресторанів італійської кухні
25 січня, 15:05
Прокурори Полтавщини не поділили між собою водонагрівачі, змушуючи колег "скидатися грошима  на ремонт".
12 січня, 12:48
У Саратовській області РФ помітили "святковий ешелон", в одному з вагонів якого подорожує Дід Мороз зі свитою.
06 січня, 07:09
В Україні ситуація не менш катастрофічна – береги Дніпра та його приток активно забудовуються маєтками можновладців.
16.12.2021, 08:09
Черговий "чорт" із лав Міністерства внутрішніх справ України допомагає Зе-команді остаточно знищити її електоральні рейтинги.
13.12.2021, 11:35
Невідомий громадянин України вимагав від влади Карлівської громади допомогти йому з отриманням земельної ділянки.
07.12.2021, 14:03