При Януковичі НБУ витратив $40 мільярдів аби втримати курс гривні

ПОЛТАВА
30.08.2018, 11:09

При Януковичі НБУ витратив $40 мільярдів аби втримати курс гривні_1

У період з 2011 по 2014 роки керівництво Нацбанку витратило 40 млрд доларів для утримання курсу гривні. Про такі цифри заявив заступник голови НБУ Олег Чурій під час засідання круглого столу.

«З 2011 по 2014 рік для утримання курсу НБУ витратив 40 млрд доларів. Це призвело до кризи», – стверджує посадовець.

Також він зазначив, що вже чотири роки в Україні діє плаваючий курс. Він переконаний, що завданням НБУ є не контроль курсу, а утримання рівня інфляції.

«Раніше в курсі була велика політична складова. Але все це закінчувалося погано. Коли тримаєш курс на певному рівні, а він не відповідає фундаментальним показникам (попит і пропозиція), тобто лише кілька можливостей утримувати курс: або ми набираємо борги в іноземній валюті, або використовуємо резерви, або те й інше разом», – пояснив заступник голови Нацбанку.

Зазначимо, НБУ очікує до кінця року отримати від МВФ черговий транш у 2 мільярди доларів.

Читайте також: Гривня перетнула психологічну позначку та продовжує падіння.

http://bastion.tv/news/grivnya-peretnula-psihologichnu-poznachku-ta-prodovzhuye-padinnya/

Читайте також:
Полтава
У Полтаві понівечили 400-річний дуб.
08 квітня, 09:15
Полтава
Такер Карлсон назвав погрози Трампа на адресу Ірану «огидними».
08 квітня, 06:23
Полтава
Бив по голові та пхав до рота платіжки.
07 квітня, 13:05
Полтава
Шестиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи та чемпіонка світу з боксу Анжела Торська відзначає День народження.
30 березня, 09:45
Полтава
Яка дозволяє племʼю єхидни розділяти гаруючи
25 березня, 12:35
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58