Прикордонники нагадали, що сьогодні у світі відзначають Міжнародний день собак

02 липня, 17:07
Прикордонники нагадали, що сьогодні у світі відзначають Міжнародний день собак
Фото: Прикордонна служба

“Діліться фото своїх чотирилапих друзів”.

Цих тварин називають найкращими друзями. Їх вірності, любові та відданості немає меж. Крім вміння бути поруч та дарувати позитив, собаки стали помічниками людей вдома і на роботі.

Саме такими незамінними напарниками є чотирилапі для прикордонників, передає пресслужба державної прикордонної служби, нагадуючи про це у Міжнародний день собак.

Прикордонники також поінформували, що на сьогодні державний кордон охороняють понад 1300 собак 26 порід, частина з них несуть службу в районі проведення ООС.

Окрім того, від початку 2021 року на державному кордоні спеціально навчені собаки допомогли затримати 236 правопорушників, виявити майже 90 од. зброї, 4,3 тис. боєприпасів, 1,24 кг вибухівки, близько 64 кг наркотиків та 180 тис. пачок сигарет.

“А у вас є песик? Діліться фото своїх чотирилапих друзів”,  пропонують на сторінці Держприкордонслужби.

вибір редакції
Читайте також:
Домовилися розвивати співпрацю у сфері безпеки та оборони, обмінюватися інформацією, протидіяти агресивній пропаганді і дезінформації.
15 квітня, 19:43
ЄС і зелені спільно проголосували за законодавче визнання підпорядкування окупованих районів Путіну та за статус "російського язика"…
21:23
На відстані близько кілометра, розпочався бій, і кулі зі свистом рикошетили об дерева
19:07
Татаров і Зеленський грають з народом “в дурня”.
18:57