Прикордонники нагадали, що сьогодні у світі відзначають Міжнародний день собак

02.07.2021, 17:07
Прикордонники нагадали, що сьогодні у світі відзначають Міжнародний день собак
Фото: Прикордонна служба

“Діліться фото своїх чотирилапих друзів”.

Цих тварин називають найкращими друзями. Їх вірності, любові та відданості немає меж. Крім вміння бути поруч та дарувати позитив, собаки стали помічниками людей вдома і на роботі.

Саме такими незамінними напарниками є чотирилапі для прикордонників, передає пресслужба державної прикордонної служби, нагадуючи про це у Міжнародний день собак.

Прикордонники також поінформували, що на сьогодні державний кордон охороняють понад 1300 собак 26 порід, частина з них несуть службу в районі проведення ООС.

Окрім того, від початку 2021 року на державному кордоні спеціально навчені собаки допомогли затримати 236 правопорушників, виявити майже 90 од. зброї, 4,3 тис. боєприпасів, 1,24 кг вибухівки, близько 64 кг наркотиків та 180 тис. пачок сигарет.

“А у вас є песик? Діліться фото своїх чотирилапих друзів”,  пропонують на сторінці Держприкордонслужби.

Читайте також:
Світ
Таємна служба розвідки Великої Британії вивісила на фасаді своєї головної будівлі у Лондоні державний прапор України.
26.02.2022, 10:08
Політика
Домовилися розвивати співпрацю у сфері безпеки та оборони, обмінюватися інформацією, протидіяти агресивній пропаганді і дезінформації.
15.04.2021, 19:43
Війна
Спікер Палати представників Майк Джонсон опублікував текст ініціативи щодо фінансування допомоги Україні. Що отримає Україна?
21:18
Економіка
Дії горезвісних «фермерів» на кордоні завдали значної шкоди не тільки Україні та Польщі. Як не прикро, але страждає весь світ.
20:38
Війна
Боротьба української протиповітряної/протиракетної оборони за контроль над небом показує ризики для єврейської держави. Агресор випробовує.
19:57