Міністр закордонних справ прибалтійських країн прибули в Київ, щоб підтримати Україну у війні з РФ

ПОЛІТИКА
15.04.2021, 19:43
Міністр закордонних справ прибалтійських країн прибули в Київ, щоб підтримати Україну у війні з РФ

Домовилися розвивати співпрацю у сфері безпеки та оборони, обмінюватися інформацією, протидіяти агресивній пропаганді і дезінформації.

Міністри закордонних справ Латвії, Литви та Естонії прибули в Києві, щоб висловити солідарність з Україною і "непохитну підтримку перед висхідною ескалацією з боку Росії.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Зазначається, що міністри закордонних справ прибалтійських країн висловили незмінну підтримку суверенітету та територіальній цілісності України та підтримку прагнення європейського та євроатлантичного членства України “як це було заявлено у декларації Бухарестського саміту НАТО”.

Вони також закликали Росію припинити провокації, а також розвіяти всі занепокоєння, продемонструвавши прозорість відповідно до механізму зниження ризиків згідно з Віденським документом та дотримуючись принципів та зобов'язань ОБСЄ.

Окрім того, міністри висловили зобов’язання розвивати та посилювати двосторонню та багатосторонню співпрацю у сфері безпеки та оборони, обмінюватися інформацією, протидіяти агресивній пропаганді та дезінформації, гібридним загрозам та координувати зусилля для вирішення спільних викликів у сфері енергетичної безпеки.

Читайте також:
Колишній народний депутат України з Партії регіонів Олег Царьов переймає "досвід державного будівництва" на вулицях Гавани.
вчора, 14:08
Народні обранці та урядовці України під проводом Давида Арахамії та Юрія Бойка відвідали святковий захід у посольстві КНР.
вчора, 13:29
Комуністи закликають до створення "правової основи міждержавних відносин"
вчора, 09:53
Які рішення у 2021 році було ухвалено на користь компаній Ахметова, Фірташа та інших
19 січня, 15:45