Сьогодні, 9 червня, Міжнародний день друзів — українці теж вітають один одного

ПОЛІТИКА
09.06.2021, 22:36
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: 24 канал

“Зі Святом, дорогі Друзі!”

Сьогодні, 9 червня, відзначають Міжнародний неофіційний день друзів тож українці вітають один одного.

“Кажуть що сьогодні День Дружби! Так от дружіть з ПРАВИльниМИ людьми! І будете щасливі! Бо ваше життя матиме благородний сенс та буде сповнене пригод та яскравих емоцій!”, - написав у себе на сторінці у ФБ Заступник Командира ДУК ПС Тарас Хаммер.

Сьогодні, 9 червня, Міжнародний день друзів — українці теж вітають один одного_1
Сьогодні, 9 червня, Міжнародний день друзів — українці теж вітають один одного_2

“Сьогодні добрий і значний день. ДЕНЬ ДРУЖБИ!!   Кожному з вас ДЯКУЮ за те, що ви  існуєте. Справжні,  добрі, щирі. За ці важки часи ви підставляєте  своє плече в важкі хвилини.  Хто морально, хто молитвою, хто фінансово. Але ВИ”, - зазначила волонтера Тетяна Сіла.

Зауважимо, що нині це свято стало дуже популярним у світі, хоча воно й неофіційне.

Вперше День друзів відзначили в США у 1935 році. Тоді американський Конгрес вирішив призначити першу неділю серпня Національним днем дружби. Вже пізніше цю дату перенесли на 9 червня. 

У 1958 році ООН теж вирішила відзначити День друзів, однак конкретної дати для святкування так і не обрали. Тому неофіційною датою цього свята по всьому світу стало 9 червня.

Читайте також:
Домовилися розвивати співпрацю у сфері безпеки та оборони, обмінюватися інформацією, протидіяти агресивній пропаганді і дезінформації.
15.04.2021, 19:43
Коломойський і Палиця за рік збільшили дохід від «Великого будівництва» на 80%
17:20
Французька депутатка пояснила, що дратує Париж у поведінці українських політиків
16:15
Ізраїльський уряд активно готується до масової евакуації власних громадян, зокрема і тих, хто походить з Юдиного коліна.
11:14
Чинний голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової і митної політики працював помічником ексрегіонала Володимира Сівковича.
вчора, 14:34