Примхи конкурсної комісії ВККСУ: «Офіційно і без баб»

ПОЛІТИКА
22.01.2022, 16:12
Примхи конкурсної комісії ВККСУ: «Офіційно і без баб»

Після того, як Верховна Рада торік розпустила склад Вищої кваліфікаційної комісії суддів, остання перебуває у стані невизначеності.

Про це повідомила фахова юристка і журналістка Валерія Нікітіна на одному з анонімних вітчизняних Telegram-каналів, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За її словами, днями відбулося кількагодинне перше офіційне засідання Конкурсної комісії, котра і вибиратиме нових членів ВККСУ, де, як виявилося, встановлено дивні квоти.

«Приїжджаю я на засідання, одразу трошки шугаю пані на реєстрації, повідомляючи, що я від мертвих юристів, і відправляюся у хоровод помічників і асистентів. Ті дуже бояться, щоб дитина не забрела куди не треба. А склад Комісії – презабавний. Пан Тед Зажечни – канадський суддя, який разом зі Стівеном Маркменом, суддею з Мічиґану, і Робертом Брукгейсеном, адвокатом із Нідерландів, представляють у Комісії масонів, або, як сказав би суддя Вовк, зовнішнє управління. Є ще наші: суддя ВС Іван Міщенко, суддя КАС Сергій Верланов (а не той, що ексголова ДФС), і суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Євген Мєзєнцев. Але перші троє обставили наших як у вазі голосу (об'єктивно), так і в загальній харизмі (суто імхо)», – прокоментувала подію Валерія Нікітіна.

І далі вона продовжує: «Дивлюся на членів Комісії, а там жодної прикраси колективу, зовсім без квітів офісу, підлога ні разу не прекрасна. Мєзєнцев каже, напрацювали вони вже разом як мінімум 10 очних зустрічей, 40 годин наживо, 100 годин за паперами. Ну, що ж, для першого засідання вражаюче. Певно, я просто початок пропустила. Й от 40 хвилин самопрезентації закінчуються й починається найцікавіше – голосування за те, що і так прописано у флаєрку, який давали на вході. Обирають між собою голову, заступника, приймають регламенти й методології, які вони ж і написали перед тим. Вибрати решту членів ВККС учасники засідання пообіцяли (дослівно!) "ну, літом десь, хз, як піде". На цьому все й скінчилося».

Водночас Валерія Нікітіна зауважила, що більшість присутніх відчувала відверту відстороненість від першого засідання Конкурсної комісії ВККСУ, адже попри встановлений регламент суддям кортіло залишити приміщення і перебратися на інший поверх, де, як з'ясувалося, накрили "шведський стіл" за кошти платників податків.

Фактично, як можна пересвідчитися, вітчизняні слуги Феміди та їхні іноземні колеги-наглядачі займаються відвертою профанацією судової реформи в Україні, але аж ніяк не воліють її покращити відповідно до вимог суспільства, висловлених українцями під час Майданів у 2004 і 2013-2014 роках.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями судді Шевченківського районного суду міста Запоріжжя на корпоративі заспівали тюремний блатняк.

Читайте також:
Політика
Текст законопроєкту та супровідні документи поки відсутні на сайті
10 січня, 15:47
Кримінал
Справу порушено за фактом недекларування майна на росії
23.09.2022, 10:35
Виміри
Відповідь «взірцю для усієї суддівської гілки влади»
02.02.2022, 10:45
Опінії
Необхідне пояснення до термінів у заголовку: "входини" – перезавантаження судової системи, "до холодів" – до зачистки зеленої цвілі.
18.01.2022, 08:37
Новини
А простим українцям – на 406 грн
17.01.2022, 09:14
Політика
"Президент Голобородько" має нарешті усвідомити: так, як хоче він і його корумпована команда, в Україні не буде.
01.12.2021, 13:54