Приспати здичавілого звіра або евтаназія для росії

Опінії
15 квітня, 09:11
Приспати здичавілого звіра або евтаназія для росії
Фото: WDR

Західні інтелектуали продовжують жити в парадигмі, що росію можна змінити на краще.

інвестиційний банкір

Росія, припускають вони, здатна принести у світ щось світле і добре. Але для цього треба тільки замінити Владіміра Путіна і призначити іншу фігуру.

Шановні, на жаль, цей тип мислення вже не наївність. Це зараз злочинна дурість.

Російська федерація – недоімперія, яка вмирає; власне всі імперії колись помирають. Росія, однак, вирішила знищити якомога більше здорових організмів перед тим, як померти.

Вона може бути дуже доброю людиною, чесною і справедливою, але якщо вона буде тонути, то інстинктивно може затягти із собою на дно і того, хто ії рятує. Тому перше, що потрібно зробити, коли ти підпливаєш рятувати потопаючого, це вирубити його; зробити так, щоб він тобі не заважав.

Росія – імперія. І поки вона залишається імперією, поки не буде зруйнована, вона завжди залишиться небезпечною для світу.

Чому, спитає західний інтелектуал? – Все просто: росія величезна країна, яка об'єднує у собі багато народів, яких нічого не пов'язує один з одним.

Ну що спільного у бурята з чеченцем, у москвича з тувинцем, у калмика з татарином? І це не плавильний котел США, де змішані багато народів і національностей, але яких об'єднують спільні цінності, ні.

Які спільні цінності у Кадирова і жителя Санкт-Петербурга? Хіба що не здорова тяга к розчленуванню людей.

Що ж об'єднує всі ці народи і нації, які розтягнуті на 11 часових поясів? Сила, ільки сила і пропаганда, пропаганда величі імперії: російський шовінізм, агресія і месіанство.

Ця пропаганда і є тим скотчем, на якому імперія тримається. Але ж вона є і причиною агресії, причиною небезпеки, яку росія являє для всього світу.

Те, що тримає разом бурята і татарина в результаті приводить до різанини в Бучі. І немає нічого іншого, окрім цієї імперської пропаганди, що може утримувати росію разом.

Ви відключаєте пропаганду і росія розпадається. І тому кожний новий лідер росії буде застосовувати цю пропаганду, просто щоб утримати країну разом, просто через природнє бажання зберегти владу.

А далі він вже стане її заручником, навіть якщо на початку планував створити імперію з європейський лицем. Але от біда: в імперії ніколи не може бути лиця Вольтера, Руссо чи іншого гуманіста, натомість в імперії завжди обличчя Путіна чи Кадирова.

Отже, якщо ви не погоджуєтесь, що росія має перестати існувати як держава, то ви маєте знати, що вона завжди буде небезпечною. І завжди буде загрозою для світу.

Відтак єдиний шлях прибрати цю небезпеку, єдиний шлях вилікувати імперську агресію – це зруйнувати імперію. І потім вже лікувати окремі частини, 20, 30 чи бозна скільки нових держав, кожну з яких окремо можна перетворити на нормальну національну країну.

Так, це призведе до проблем із купою нових країн із ядерною зброєю, можливо воєн між цими новими утвореннями, певна кількість яких буде мати ядерну зброю. Але це менше зло за велику імперію, яка воює з усім світом і готова погрожувати ядерною зброєю; а для Бурятії із ядерною зброєю завжди знайдеться свій Будапештський меморандум.

Якщо ж зберегти імперію, то рано чи пізно вона повернеться до свого теперішнього стану. Це не виліковне, це природній стан такої імперії.

І щоби допомогти людям з росії, майбутнім поколінням, що дуже турбує інтелектуальну західну еліту, треба звільнити майбутні покоління, народженні на цій величезній території, від імперії. Бо імперія перш за все нищить своїх громадян.

Досить лікувати росію! Досить лікувати те, що не лікується.

Російська імперія потребує евтаназії. Весь світ цього потребує, звісно, але більше за все саме росія. І це гуманно, і на це має бути спрямована стратегія цивілізованого світу.

Читайте також:
Війна
На росії хочуть набирати контрактників прямо після школи
вчора, 16:35
Війна
Пожежа сталася сьогодні вранці близько 8:45
22 червня, 11:08
Світ
Вчорашній "хлопок", ймовірно, спричинить підвищення цін у світі на блакитне паливо.
17 червня, 16:45
Світ
Міністерство нападу рф повідомило про масштабні навчання під Калінінградом: залучені близько 60 військових суден і 40 літаків
09 червня, 13:38
Світ
російський диктатор боїться чи хворий? - The Sun
09 червня, 12:34
Світ
"Армія не може продовжувати втрачати таку кількість людей. У неї закінчуються війська, закінчуються ракети, закінчується все"
05 червня, 13:15