Про банальні крадіжки. Та системні розкрадання.

Виміри
27 квітня, 08:00

На Полтавщині охоронник Антарес 2000 вкрав 100 л газоконденсату і був затриманий відразу, на відміну від крадіїв лісу та майна громади.

Працівниками Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області, в ході патрулювання території ввіреного району поблизу села Великі Будища, був затриманий місцевий житель 1967 року народження, який працює охоронником в ТОВ Антарес 2000.

Як встановила слідча група, охоронник ТОВ Антарес 2000 здійснив крадіжку з охоронюваного об'єкту, а саме свердловини Тимофіівського УСП АТ «Укргазвидобування», шляхом несанкціонованого відбору газового конденсату у кількості близько 100 літрів. 

Працівниками поліції порушена кримінальна справа за ч.1ст.185 ККУ, навіть не зважаючи на те, що на місце крадіжки охоронником з охоронюваного об‘єкту з метою «полюбовно порішати тєму» з працівниками поліції прибуло керівництво ТОВ Антарес 2000. 

Вочевидь, працівники поліції читали неодноразові публікації на шпальтах Останнього Бастіону про якість і зиск від договорів ТОВ Антарес 2000 з Укргазвидобування.

​Після корупційних тендерів стратегічні об'єкти Укргазвидобування залишилися без охорони

«Укргазвидобування» звинувачують в укладенні фіктивних договорів із охоронними фірмами

Надихнувшись відсутністю покарання за «розпиляні» бюджетні кошти, новоявлені Бендери з Полтаватрансбуду та Company вирішили вкоротити життя 68 ялинам на території Полтавського району. 

Про банальні крадіжки. Та системні розкрадання._1

Схема розкрадання майна громади, започаткована колишнім головою Полтавської ОДА Головком В.А., та його партнерами по грабунку держави під час війни Голбаном Т. Т., Товстим Р. А., почала давати дебіти тільки зараз.

На виведеній в оренду земельній ділянці поблизу села Терентіівка компанія ПП Вибір розпочала промисловий видобуток лісу та піску. Незважаючи на відсутність лісорубних квитків та спеціального дозволу на користування надрами та неодноразові звернення мешканців села Терентіівка до органів державної влади.

Про банальні крадіжки. Та системні розкрадання._2

Мусимо відзначити, що Кодекс України «Про надра» є законом України, який чітко регулює гірничі відносини з метою забезпечення раціонального, комплексного використання надр для задоволення потреб у сировині. 

Розуміємо, що колишньому голові ОДА Головку, разом із Голбаном, Маляренком, та поціновувачем дармових алкогольних напоїв та креветок Товстому ніколи було відкривати Закони України, та керуватися ними у своїй діяльності. Геліки, шпроти, окороки, коханки, айфони, вілли, Іспанії, Шрі Ланки, та багато багато усього іншого набагато цікавіше. 

Але зауважимо наступне. За незаконну вирубку деревини передбачена кримінальна відповідальність. Як і за незаконне розкрадання майна громади. 

І, якщо, у ситуації з крадіжкою охоронником з охоронюваного об'єкту ТОВ Антарес 2000 усе зрозуміло, то тут слизькі вужі намагатимуться вислизнути з міцних лап правохоронноі системи та правосуддя.

Ви теж посміхнулися з «міцних лап»? 

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Служба безпеки України викрила іноземного пропагандиста на спробі створення у Чернігові місцевого осередку агітаторів агресивної війни.
вчора, 17:40
Італійська поліція в понеділок обшукала 12 місць збуту наркотиків в сицилійському місті Катанія, заарештувала 80 осіб.
23 листопада, 18:25
Операція НАБУ щодо арешту на хабарі Слуги народу Павла Халимона провалена після звернення детективів за санкцією на арешт
19 листопада, 15:50