Про мертвих або добре, або нічого окрім правди: в мережі коментують смерть Кернеса

ПОЛІТИКА
17.12.2020, 15:52
Геннадій Кернес
Геннадій Кернес
Фото: 24tv.ua

Не обійшлося і без саркастичних висловлювань.

“Помер Кернес. Чесний злодій. Чесний українофоб. Чесний і відкритий ворог суспільства та нашої держави. Поважаю таких”, – пише користувач Таня Ярошенко.

“Це дуже цинічна історія, адже Геннадій Адольфович впав в кому задовго до смерті та втратив дієздатність, а проте це не завадило його оточенню від його імені провести виборчу компанію, виграти її завівши своїх людей від Блока Кернеса в Харківську міську та обласну раду, а самого його зробити міським головою", – написав екснардеп Ігор Мосійчук.

Гепа все. Тепер, я так розумію, у Харкові буде свій мавзолей з власним "члєніном", – не без сарказму зауважив журналіст Олексій Бик.

Про смерть Кернеса не забув написати і громадський активіст Сергій Стерненко.

Активіст здивувався, що Офіс президента висловив харків‘янам співчуття.

“Гадаю, дарма вони промовчали ще на річницю смерті Захарченка, – написав він. Пригадавши про підтримку Кернесом Путіна вже після початку війни, катування майданівців і земельні схеми.
 
Написала про смерть Кернеса і дружина загиблого добровольця ДУК ПС з позивним “Спікер” Олександра Гончарук, навівши діалог з власною донькою, яка висловила радість від звістки про смерть ворога України.

Найсердечніші відгуки залишили користувачі з Дніпра.

Зокрема мова йде про мера міста Борис Філатов та одного з представників єврейської громади міста.

“Спочивай з миром, друже мій. І навіть, якщо сьогодні на твоїх кістках буде топтатися різне стерво, то тобі, за великим рахунком, – все одно. Тому, що Харків любив тебе. “А ти любив Харків", – написав Філатов.

“Коли йдуть видатні українські євреї ...Ми познайомилися в далекому 2008 року на якомусь заході пов'язаним з єврейськими святами. Тоді він ще не був мером Харкова, та й Харків ще не був таким яким він став за 10 крайніх років... найголовніше, що він зробив своє місто таким, в який хочеться приїхати, і з якого не хочеться їхати. Барух Даян аЕмет!”, – зазначив відомий в Дніпрі член єврейської громади Михайло Тонконогий.

Читайте також:
У селі Циркуни, що на Харківщині, працює найбільша равликова ферма в Європі.
04.12.2020, 11:53
Постраждали 48-річний чоловік, 9-річний хлопчик та невстановлена жінка віком близько 50 років.
08.11.2020, 14:59
Але визнають, що через ускладнення від COVID-19 у їх шефа серйозні проблеми з легенями.
03.11.2020, 17:27
Хлопець почувається добре, спілкується з лікарями й рідними, найближчим часом його зможуть навідати друзі з університету.
27.09.2020, 16:00
Андрій Лесик прийшов на акцію зі своїми прибічниками, з прапорами та партійною символікою.
22.05.2020, 18:36