Про українське "правосуддя"

Опінії
15.07.2023, 13:23
Про українське "правосуддя"

З'явилось чергове рішення ЄСПЛ де встановлено порушення суддями ВС права на вмотивоване судове рішення.

Адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і партнери»

З'явилось чергове рішення ЄСПЛ у справі Golovin v. Ukraine (Application no. 47052/18) де встановлено порушення суддями ОЗУ ВП ВС статті 8 Конвенції, пункту 1 статті 6 Конвенції щодо права на вмотивоване судове рішення.

Це вже третє, а може й четверте рішення порушення цим судом Конвенції, що будо встановлено ЄСПЛ.

Це порушення здійснювалось за участі суддів: Князєва В. С. (доповідач), Антонюк Н. О., Бакуліної С. В., Британчука В. В., Гудими Д. А., Данішевської В. І., Кібенко О. Р., Лобойка Л. М., Прокопенка О. Б., Рогач Л. І., Саприкіної І. В., Ткачука О. С., Уркевича В. Ю., Яновської О. Г.,

Судді Лященко Н. П., Ситнік О. М. виклали окрему думку й не погодились.

Судді першої інстанції (ВАСУ), які задовільнили цей позов - Швед Е. Ю., Гончар Л. Я., Єрьомін А. В., Калашнікова О. В., Приходько І. В.

Вважаю, що судді, які відмовили в задоволенні позову і не виклали окремих думок повинні бути негайно звільнені з посад, позбавлені пожиттєвого грошового утримання, а виплачена за цей час судова винагорода повернута державі за виключенням 2 щомісячних мінімальних заробітних плат за цей період.

Так буде справедливо.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу

Читайте також:
Політика
Апеляційний суд міста Парижа відмовив в екстрадиції Костянтина Жеваго, на чому наполягали НАБУ та САП.
вчора, 19:14
Кримінал
ВАКС зменшив розмір застави для ексзаступника голови Верховного Суду і судді Касаційного господарського суду Богдана Львова.
20 жовтня, 15:23
Політика
Сам Журавльов привітав рішення польського суду, зазначивши, що в Німеччині він не зміг би розраховувати на справедливий суд.
18 жовтня, 13:10
Політика
Польський суд відмовив в екстрадиції до Німеччини Володимира Журавльова, якого підозрюють у підриві газопроводів «Північний потік».
17 жовтня, 15:33
Кримінал
Він може вийти на свободу внісши 5 млн гривень застави.
13 жовтня, 17:00
Опінії
Трясун, Кишакевич і фальшива доброчесність: як формувалась нинішня ВРП.
07 жовтня, 07:25