Про загиблого білоруса «Естонця» згадують у соцмережах його бойові друзі

ВІЙНА
15.07.2020, 22:01
Микола Ілін
Микола Ілін
Фото: Сensor.net

Він не був українцем, але вважав справою честі воювати проти нахабного російського агресора!

Під час провокації проросійських бойовиків на Донбасі 13 липня загинув військовий медик Микола Ілін з позивним Естонець. Він мешкав у Білій Церкві Київської області, але родом він з Білорусі. Мав громадянство Естонії.

Про загиблого воїна згадують у соцмережах його друзі, передає Главком.

Зокрема, ось що у Facebook повідомила волонтерка Ірина Гук: «Естонець був класною, світлою і дуже професійною людиною... Знаєте, це той випадок, коли оці пафосні церемонійні фрази зовсім не порожні: це велика втрата для всіх нас і війна забирає найкращих. Просто запам’ятайте Миколу, будь ласка. Він заслуговує», – написала вона.

Про Миколу на своїй сторінці у Facebook написала і його бойова посестра Наталія Мохонько.

«Миколу знають всі! Він якраз з тих – небайдужих, ініціативних, мотивованих, щирих, чесних... А ще він не українець і вважав справою честі воювати проти нахабного російського агресора! Він був ЛЮДИНОЮ!», – написала про медика Наталія.

Жінка зазначила, що Микола під час занять навчав усіх обачності, в першу чергу, берегти своє життя, тому що тільки так можна допомогти тому, хто не впорався і не вберігся: «Ми разом багато кілометрів проходили по передньому краю... і в небезпечних місцях він змушував мене то бігти, то повзти, то йти в обхід... а я завжди жартувала, що з його рюкзаком (був укомплектований на 200% і дістався тим тваринам) ми точно залишимося живі... ще була у нас магнітно-маркерна дошка, орієнтир – ми жартували... Я ще багато чого згадую і буду пам'ятати завжди, ми будемо пам'ятати завжди!!!».

Як повідомляли в штабі ООС, у зоні бойових дій на Донбасі 13 липня бойовики 18 разів порушили режим припинення вогню. Унаслідок обстрілів троє українських військовослужбовців загинули, один – дістав поранення, ще один – бойове травмування.

Як також повідомляли раніше ЗМІ, бойовики з окупованої Горлівки забрали тіло раніше загиблого командира взводу морської піхоти, якого перед тим намагалися евакуювати медики, отримавши гарантії ОБСЄ про не відкриття бойовиками вогню, але потрапили у засідку.

Група не встигла дійти до тіла воїна ЗСУ декілька метрів, як окупанти відкрили по ній вогонь. Внаслідок цього і загинув Микола Ілін, одного військовослужбовця було поранено, а ще один – отримав бойове травмування.

До слова, волонтери згадують, що Микола Ілін просив, якщо загине, кремувати його та розвіяти прах в Україні, у Білорусі та в Естонії.

Читайте також:
На 74 році життя помер український націоналіст Михайло Калиняк.
02.11.2020, 12:06
Раніше вона повідомляла, що знаходиться в лікарні.
26.10.2020, 16:56
Пані Людмила пережила і Голодомор, і Другу світову війну.
26.10.2020, 15:08
Військовий був активним учасником акції «Ні капітуляції», виступаючи проти розведення військ на Донбасі.
09.09.2020, 19:06
Патон очолював Національну академію наук України з 1962 року.
19.08.2020, 19:53