Про жебрачу долю та арештантську неволю

Опінії
02.09.2021, 14:00
Друзяка наполіг: «Ще по одній і поїдемо», а ти не встояв і приїхав.
Друзяка наполіг: «Ще по одній і поїдемо», а ти не встояв і приїхав.
Фото: Google

У халепу, до якої вскочив народний обранець Трухін, може вскочити будь-хто.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Твою «Toyota Corolla Auris» тойотинці складали в останній день кварталу, думками вже були на Фудзіямі з саке і гейшами, атож пружину гальмівного супорта пружиною можна назвати з натяжкою, не загальмувала.

Ти ще вчора був ого-го, а тут напад фенілкетонурії, муковісцидозу, адреногенітального та Елерса-Данлоса синдромів і гіпотиреозу одночасно… А молодиця на тротуарі? А чорна кішка перед бампером? Або лось?

Приводів до дорожньо-транспортної халепи тьма-тьмуща.

А от вискочити з неї будь-кому проблематично. Значно розширюються можливості лише за низки обставин. Безперебійно спрацьовує одна з них.

Скажімо, ти – слуга народу. За секунду до халепи відеокамери фіксують твою запухлу від бурбона пику за кермом, а в момент халепи ти квант і телепортуєш до іншого кутка Всесвіту. Я – не я, і Тойота – не моя. Нема чела – нема проблеми.

Атож, пану Монастирському з ДБР камери відеоспостереження в руки. Ну, ще й обов'язкова мобілізація совісті, ґрунтовне опрацювання народної мудрості щодо вóрона, який вóрону ока не видовбе. Не зайве визначитися, чи має циган рацію й в оцій ситуації: «Бив циган маму, щоб жінка боялась».

Але щось робити все одно треба! Тим паче, що й Держдепу не все одно. Чи йому Зе вже баки забило?

Ми ж про своє. Про журналістське реноме, як необхідну складову цивілізованого суспільства. Про його продажну вартість.

Ні-ні, 200 баксюків – теж гроші, які не на кожній дорозі валяються. Для деяких категорій взагалі непідйомна сума. Але що вона для київської писучої тусні?

Якщо банальним сценарієм банального вручення банальних відзнак «Національна легенда України» івентагенція «ЛМ Продакшн» банально нагріла бюджет на 1,7 млн. грн.? Прописом: один мільйон сімсот тисяч гривень. Чи, може, ви знаєте розумне пояснення розміру місячної заробітної плати журналіста-залізничника Сергія Лєщенка? У 332 000 гривень? Гаразд, вгамувалися. 200 так 200.

Атож, зі скреготом зубовним, зневагою, погордою і презирством включно постимо зібраний виданням «Детектор медіа» реєстр ЗМІ, які на «комерційну пропозицію» за $200+ видалили інформацію про причетність Трухіна до ДТП: Футбол 24, UA-Football, Isport, Meta-Ratings, 1927.kiev.ua,  Динамо Киев от Шурика, УНИАН, Sport.ua,  Football.ua, Сегодня, Антикор, Главком, УНН, Аргументы и Факты, Comments.ua, Depo.ua, Вести, Факты, ТСН,  Обозреватель, Телеграф, Гордон, Комсомольская правда в Украине,  Фраза, Аргумент, NewsWeek, Вести-UA, Bigmir, Українські новини, Голос.UA, Главк, Резонанс, Судебно-юридическая газета.

Ми спершу спересердя видалили продажних акул із закладок. Не дивлячись на те, що дехто позиціонував себе патріотом. Згодом повернули – треба ж відслідковувати, звідки летить гівно на вентилятор. Щось на кшталт оцього.

Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07.09.2022, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06.09.2022, 20:18
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15.08.2022, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13.08.2022, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12.08.2022, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09.08.2022, 12:28