Продуктовий дефіцит на Росії спричинить масові заворушення і погроми, – Bloomberg

СВІТ
02 березня, 13:26
Продуктовий дефіцит на Росії спричинить масові заворушення і погроми, – Bloomberg
Фото: Google

Різкі коливання цін на вуглеводні не дають путінському режиму "встати з колін", а росіян примушують частіше заглядати у холодильник.

Відтак у недалекому майбутньому на території РФ може спалахнути власний аналог "Арабської весни", прогнозують аналітики видання "Bloomberg".

Зазначається, що головною причиною для "нещадного російського бунту" стане невідворотне здорожчення продуктів і їх дефіцит у регіонах.

«Мешканці Росії ще пам'ятають порожні полиці радянських часів. Водночас президент Путін з обережністю ставиться до запровадження державного контролю за цінами на харчі для населення, оскільки його рейтинг зараз залежить від протестного настрою суспільства на тлі ув'язнення опозиціонера Навального. Існує ризик, що у найближчі роки країну чекає стрімка інфляція, а "кухонне невдоволення" її жителів може перетворитися на щось більше, ніж мирні мітинги», – йдеться у матеріалі "Bloomberg".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що влада комуністичного Китаю закликала громадян бути ощадливими у питанні споживання їжі.

Читайте також:
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
02 серпня, 09:37
Станом на середину літа 2021 року у державному бюджеті України виявлено велику діру, але як її залатати влада поки не знає.
19 липня, 07:59
Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.
24 квітня, 09:12
Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.
09 квітня, 12:34
Парадоксально, але іноземні інвестори більше бояться дій вітчизняних правоохоронців, ніж прямої агресії Кремля.
31.12.2020, 08:51