Під «палацом Путіна» біля Геленджика є 16-поверховий «бункер» – розслідування

СВІТ
29.01.2021, 17:01
Палац Путіна – наземна частина. Все інше під землею.
Палац Путіна – наземна частина. Все інше під землею.
Фото: vtimes.io

«Під будинком – цілий мурашник в скелі. У Росії немає аналогів цьому об'єкту за складністю і насиченості».

Резиденція на мисі Ідокопас поблизу Геленджика, яку називають «палацом Путіна», охоплює 16-поверховий підземний комплекс. Він побудований таким чином, щоб в нього можна було спуститися від головного будинку при евакуації, пише «Медуза».

Видання стверджує, що йому вдалося поговорити з будівельниками комплексу і вивчити документи, що стосуються будівництва.

«Під будинком – цілий мурашник в скелі (точніше було б сказати щурятник-РЕД). Ми просто заходимо в вестибюль – як ми це кожен день робимо в метро – і починаємо спускатися вниз. На 14-15-му рівні – верхній блок технічних приміщень. На 8-му – винотека. У самому низу, на першому поверсі, ще технічні приміщення – і 100-метровий тунель, який виходить на пляж», – розповіло джерело.

За його словами, на VIP-виході в пляжну зону хочуть побудувати траволатор – на зразок того, що встановлений в московському аеропорту Шереметьєво. Співрозмовник «Медузи» пояснив, що вирішив докладніше розповісти про комплекс, бо вважає його народним надбанням.

У Росії немає аналогів цьому об'єкту за складністю і насиченості, підкреслив спікер.
 
Один зі співрозмовників, якого «Медуза» називає підрядником будівництва, заявив, що президент Росії Володимир Путін тричі приїжджав на мис Ідокопас з 2007 по 2014 рік.

Керівник іншої компанії, нібито працювала в палаці, повідомив, що в 2008-му застав два візити Путіна.

Третій будівельник вказав, що президент двічі приїжджав на об'єкт в період з 2013 по 2016 рік, але до нього не допускали навіть керівників будівельних організацій вищої ланки.

«[Об'єкт йому показував] тільки начальник з ФСО»,  – сказав співрозмовник.

За словами відразу чотирьох джерел, будівництво курує федеральна служба охорони (ФСО). «Медуза» відзначила, що на кресленнях «палацу» є імена співробітників служби.

Раніше відео з «палацу» опублікувало видання Mash. 
 
Зокрема, Головний редактор Mash Максим Іксанов відвідав так званий «палац Путіна» біля Геленджика, про який йдеться в розслідуванні команди Олексія Навального.

Іксанов зазначив, що об'єкт знаходиться тільки на початковому етапі будівництва і навколо дуже багато робочих.

Своєю чергою, Путін заявляв, що нічого з того, що зазначено в розслідуванні команди Навального, ні йому, ні його близьким родичам «не належить і не належало».

вибір редакції
Читайте також:
Війна
У Енергодарі наразі перебувають близько 5-6 тисяч працівників ЗАЕС, які фактично є заручниками російської армії
03.07.2023, 07:19
Світ
У 2022 році громадянами росії стали 174 тис. таджиків проти 104 тис. роком раніше.
13.02.2023, 17:32
Світ
Андрій Медведєв повідомив у інтерв'ю, що боїться за своє життя після того, як відмовився продовжити службу в лавах ПВК "Вагнер".
17.01.2023, 15:46
Світ
Разом з екіпажем розбився на "исторической родине"
25.02.2022, 10:08
Світ
Навички знищувати народ України окупанти мабуть випробовують для початку на росіянах
21.02.2022, 10:51