Програвши війну, ми самі впустили у Карабах російських окупантів, — перший президент Вірменії

СВІТ
12 червня, 07:59
Л. Тер-Петросян (ліворуч) і Н. Пашинян (праворуч)
Л. Тер-Петросян (ліворуч) і Н. Пашинян (праворуч)
Фото: Kafkassam

Відтепер думку Єревану стосовно долі Нагірного Карабаху навіть ніхто і питати не буде: ні Москва, ні Париж, ні тим паче Баку зі Стамбулом.

Про це під час пресконференції, орґанізованої виданням "Ազատություն", заявив перший президент Вірменії Левон Тер-Петросян.

Ексголова південнокавказької республіки висловив припущення, що так звані "кремлівські миротворці" за жодних обставин не залишать зайняті ними на сьогодні території Карабаху.

«Ми не просто програли цю війну, але й сталося щось гірше, про що навіть і помислити не могли. Якщо раніше тільки Карабах був виключений із процесу мирного врегулювання з вини Роберта Кочаряна, то після торішньої поразки вже вся Вірменія виключена як сторона конфлікту. Нам не дозволять більше бути активним гравцем і самостійно приймати рішення стосовно Карабаху. Це ціна, яку заплатимо ми та наступні покоління», — заявив Левон Тер-Петросян.

Водночас перший вірменський президент поклав всю відповідальність за поразку у торішній 44-денній війні не на чинного прем'єр-міністра Ніколу Пашиняна, а на його попередників із так званого "карабаського клану": Вазгена Саргсяна, Роберта Кочаряна і Сержа Саргсяна, котрі замість встановлення мирного status quo у реґіоні грабували країну.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", вірменська Служба національної безпеки виявила випадок державної зради та шпигунства на користь Азербайджану.

Читайте також:
Мілітаристсько-реваншистські сили в Єревані не можуть визнати свою поразку у торішній війні за Карабах, тому провокують новий конфлікт.
20 липня, 13:08
Роки вірменської окупації перетворили квітучу Карабаську землю на зруйноване попелище, що потребує негайного відновлення.
14 липня, 10:24
"Неблагонадійних" інгушів на високих посадах у правоохоронних органах замінюють на приїжджих етнічних росіян.
13 липня, 11:34
Але нав'язування так званих "цінностей" збоченців триває.
05 липня, 19:06
Керівництво Північноатлантичного альянсу продовжить допомагати Грузії протистояти гібридній російській аґресії, але триматиме на відстані.
03 липня, 14:34
Американські політики взялися переглядати підсумки торішньої 44-денної вірменсько-азербайджанської війни за Нагірний Карабах.
02 липня, 10:37