Програвши війну, ми самі впустили у Карабах російських окупантів, — перший президент Вірменії

СВІТ
12 червня, 07:59
Л. Тер-Петросян (ліворуч) і Н. Пашинян (праворуч)
Л. Тер-Петросян (ліворуч) і Н. Пашинян (праворуч)
Фото: Kafkassam

Відтепер думку Єревану стосовно долі Нагірного Карабаху навіть ніхто і питати не буде: ні Москва, ні Париж, ні тим паче Баку зі Стамбулом.

Про це під час пресконференції, орґанізованої виданням "Ազատություն", заявив перший президент Вірменії Левон Тер-Петросян.

Ексголова південнокавказької республіки висловив припущення, що так звані "кремлівські миротворці" за жодних обставин не залишать зайняті ними на сьогодні території Карабаху.

«Ми не просто програли цю війну, але й сталося щось гірше, про що навіть і помислити не могли. Якщо раніше тільки Карабах був виключений із процесу мирного врегулювання з вини Роберта Кочаряна, то після торішньої поразки вже вся Вірменія виключена як сторона конфлікту. Нам не дозволять більше бути активним гравцем і самостійно приймати рішення стосовно Карабаху. Це ціна, яку заплатимо ми та наступні покоління», — заявив Левон Тер-Петросян.

Водночас перший вірменський президент поклав всю відповідальність за поразку у торішній 44-денній війні не на чинного прем'єр-міністра Ніколу Пашиняна, а на його попередників із так званого "карабаського клану": Вазгена Саргсяна, Роберта Кочаряна і Сержа Саргсяна, котрі замість встановлення мирного status quo у реґіоні грабували країну.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", вірменська Служба національної безпеки виявила випадок державної зради та шпигунства на користь Азербайджану.

Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39