Спецслужби Вірменії викрили групу державних зрадників

СВІТ
09 червня, 11:45
Спецслужби Вірменії викрили групу державних зрадників
Фото: Azat TV

Вірменська Служба національної безпеки (СНБ) виявила випадок державної зради та шпигунства на користь Азербайджану.

Двох мешканців Єревану, один з яких колишній військовий із бойовим досвідом, уже заарештовано; їм висунено підозру у вчиненні злочину.

Про це йдеться у повідомленні, поширеному органом виконавчої влади Республіки Вірменія в галузі національної безпеки.

За інформацією спецслужб, фіґуранти відкритого кримінального провадження систематично здійснювали візити до Туреччини, де отримали пропозицію від неназваних осіб передавати конфіденційні відомості за певну плату.

«Зловмисники довго і ретельно готувалися до вчинення державної зради. Вони розподілили ролі та майбутні доходи, спланували шляхи приховування злочину, визначили засоби зв'язку, обсяг і значення інформації, яка підлягала передачі безпосередньо азербайджанським спецслужбам. Після цього обидва громадянина Вірменії вирушили до третьої країни, де в посольстві Азербайджану підписали договір про те, що дають свою згоду на перехід на сторону ворога і дії на шкоду Вірменії; там вони отримали відповідні позивні та грошові суми у вигляді авансу», — йдеться у заяві пресслужби вірменської СНБ.

Як вдалося з'ясувати, державні зрадники фотоґрафували й фільмували на відео військові частини міністерства оборони Вірменії та бойову техніку, вираховували кількість вояків і особисті дані командного складу, вивчали місця дислокації систем протиповітряної оборони, особливо на території Нагірного Карабаху.

«Доведено, що зловмисники також знімали на фото і відео стратеґічні об'єкти: водосховища, гідроелектростанції, висоти, а під час торішньої війни — підземні сховища, пересування військової техніки та особового складу нашої армії. Все це вони відправляли азербайджанським спецслужбам через спеціальний застосунок, активованому на різні турецькі номери. Зазначені дії дали можливість противнику визначити місцеперебування складів з озброєнням і військової техніки, завдавати ударів, а також виводити з ладу армійські з'єднання. У результаті цього була істотно ослаблена боєздатність наших збройних сил, створені перешкоди для подальшої реалізації бойових завдань і водночас — сприятливі умови для прориву військами супротивника лінії оборони й подальшого їх просування вглиб Карабаху», — зазначили у пресслужбі СНБ Вірменії.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що небажання вірменського військового командування реформувати й осучаснювати армію країни призвели до поразки у конфлікті з Азербайджаном.

Читайте також:
Чемпіон ліги UFC зі змішаних бойових мистецтв у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов звинуватив Кремль в іґноруванні проблеми наркотиків.
вчора, 13:19
Ільгам Алієв та Реджеп Тайїп Ердоган підписали декларацію про встановлення тісних союзницьких відносин між обома їхніми країнами.
16 червня, 11:56
Відтепер думку Єревану стосовно долі Нагірного Карабаху навіть ніхто і питати не буде: ні Москва, ні Париж, ні тим паче Баку зі Стамбулом.
12 червня, 07:59
Наразі йдеться поки що про присвоєння Центральній мечеті селища Банай-Юрт у Новолакському районі імені Ахмата Кадирова.
07 червня, 10:34
Упродовж всього літа російські окупаційні війська планують орґанізувати понад 100 навчань для свого особового складу на території Абхазії.
04 червня, 12:35
Тортури, застосовані працівниками місцевих так званих "правоохоронних органів" до заїжджого росіянина, виявилися туристичною принадою.
31 травня, 11:47